Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 22:47
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » wrrr 22:30
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48

 Dzisiaj przeczytano
 48467 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

warto mieszkać w Łodzi , Deus ex machine 9/06/13 08:53
.) http://polskalokalna.pl/...ecie/duze,1744851,1,437

"Uti non Abuti"

  1. Warto , Ament 9/06/13 08:59
    http://www.youtube.com/watch?v=IJ2kvZpJ_BU

    I
    -AMENT-
    I

    1. 123 , Deus ex machine 9/06/13 09:10
      .) ...

      "Uti non Abuti"

    2. dziekuje , Dhoine 9/06/13 09:18
      po przeczytaniu tytulu posta, zaraz pomyslalem o tym urywku :)

      A co do Lodzi - maja teraz najczystsze slupy w Polsce!

  2. ja tam Łódż lubię , bajbusek 9/06/13 09:29
    fajne miasto ... tylko kasy malo :(

  3. Ciekawe miasto ... , zartie 9/06/13 18:09
    Jak kiedyś w kiosku na dworcu spytałem o warszawską gazetę (ale o zasięgu ogólnopolskim), to kioskarz o mało mnie nie spopielił wzrokiem.
    Miasto, które nie ma jednego normalnego dworca kolejowego, tylko żeby się "przesiąść" trzeba zapitalać przez pół miasta na inny dworzec.
    Jak na drodze widzę blachy na "E" to już wiem, że po ich posiadaczu mogę spodziewać się wszystkiego, a wyczynów nieprawdopodobnych w pierwszej kolejności.

    Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

    1. skad jestes ? , bajbusek 9/06/13 22:40
      123

      1. 140 km na wschód , zartie 11/06/13 13:09
        Radom. Ale co to ma do rzeczy? Mam wrażenie, że oni uczyli się jeździć w Ameryce Łacińskiej albo północnej Afryce, przebijają wyczyny NOL-i i KNS-ów razem wzięte. Znam tylko jeszcze jedno miasto z dziwnymi zwyczajami kierowców: Kielce. Tam pieszy na przejściu czuje się jak zając w dniu rozpoczęcia sezonu łowieckiego.

        Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

        1. hmmm nie mam doświadczenia z mieszkańcami Radomia , bajbusek 11/06/13 14:37
          więc się nie odgryzę :}

          A.... Daniel był z Radomia (współspacz ze studiów) - fajny gość, ale na tej podstawie nie powiem, że wszystkie Daniele z Radomia to fajne chłopaki są ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL