Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 08:08
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23

 Dzisiaj przeczytano
 41325 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Alpy na wakacje - gdzie , katta 24/06/13 09:45
Naszło mnie aby pochodzić w tym roku trochę po górach i padło na Alpy - austriackie albo włoskie. Do dyspozycji będę miał 5-7 dni ale kompletnie nie mam pomysłu/wiedzy/doświadczenia gdzie jechać (samochodem). Założenia są takie:
1. szlaki bez osprzętu wspinaczkowego (pełen osprzęt turystyczny mam)
2. przejście z punktu A do B ze spaniem w schroniskach lub biwak w punkcie A i chodzenie wokół + ewentualny dojazd jak trzeba
Będę wdzięczny za porady, nazwy miejscowości cokolwiek:)

  1. Dolomity , piotrszach 24/06/13 10:43
    polecam z całego serca. Kilka lat temu miałem okazję zrobić rekonesans i było bardzo fajnie.

    1. zawsze , Dabrow 24/06/13 14:41
      o każdej porze roku.... cudne miejsce....

      !!!!!TO JEST SPARTA!!!
      !Tu się nic nie zmienia!
      ------dabrow.com------

  2. weź bo wzięło mnie na wspomnienia , piotrszach 24/06/13 16:01
    eh, poranek nad jeziorkiem, gdzie w wodzie odbijało się niebo i góry :)))

  3. jakbyś przejeżdżał przez Szwajcarię to polecam tu jedno/dwudniową wycieczkę, , konto_usuniete01 24/06/13 19:20
    http://en.wikipedia.org/wiki/Trift_Bridge
    http://www.myswitzerland.com/...-you-up-to-it.html
    nie trzeba sprzętu, można nocowac w chacie Windegghütte, ale trochę drogo.
    Można też w górę wjechać kolejką, dojść do mostu i z powrotem w 3-4 godziny:
    http://www.grimselwelt.ch/...ift-aerial-cable-car/

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL