Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dhoine 08:04
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10

 Dzisiaj przeczytano
 40453 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

wolne ladowanie aplikacji , pipilota 24/06/13 19:28
jak w temacie, system startuje w granicach normy, ale później aplikacje to juz koszmarnie dlugo ~3-4min. Lapek Acer Aspire 5002, AMD Turion 1,6MHz, 1GB DDR, HDD 100GB, WinHome SP2(oryginalny), avast, proces lasso 6.6, FF 21.0, systematycznie konserwowany Glary Utilities Pro 3 - jakies sugestie?

Zakład Usług Pogrzebowych SLDomus im.
Leszka Millera

  1. sprawdź , myszon 24/06/13 19:40
    1. Zdefragmentuj dysk
    2. Wyłącz antywirusa
    3. Sprawdź ile masz wolnej pamięci
    4. W jakim trybie działa dysk?
    5. Sprawdź kompa Spybotem

  2. wpierw SMART , Artaa 24/06/13 19:54
    bo w razie problemów, to defragmentacji może nie przeżyć...

    http://crystalmark.info/...alDiskInfo/index-e.html

    1. no to... , pipilota 24/06/13 20:18
      jednak to ta bladz avast, po jego wylaczeniu wszystko w normie. Demon szybkosci to ten lapek nie jest ale teraz pracuje normalnie. Uruchomilem 10 aplikacji jednoczesnie i wyrabia. Czas odpalenia w normie. Tyle lat uzywalem avasta a teraz taka lipa. Chyba to juz zbyt duza kobyla dla starszych maszyn. Ale co tu teraz uzyc? Jakies sugestie:) I thx za odpowiedzi.

      Zakład Usług Pogrzebowych SLDomus im.
      Leszka Millera

      1. mse , Artaa 24/06/13 20:19
        sprawdź

      2. raz na jakis , LooKAS 24/06/13 21:14
        czas odpal comodo cleaning essential. Zrezygnuj z AV, bo kazdy nowy zarznie ten sprzet.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL