Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » globi-wan 22:19
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14

 Dzisiaj przeczytano
 46387 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

WP 8.0, nokia i kontakty... , Seba78 7/07/13 12:06
Chcę zmienić sobie telefon. Szukam czegoś prostego. W zasadzie w smarcie potrzebuję tylko dwóch rzeczy - przeglądarki i nawigacji. Stąd wybór noki - albo 620 albo 720. I teraz pytanie - do tej pory byłem użytkownikiem ekosystemu Googla. bardzo mi pasuje integracja książki telefonicznej z gmailem. Wiem, że nokia od razu z gmaila ściągnie sobie kontakty. A jak to jest w drugą stronę? czy możliwe jest eksportowanie kontaktów na gmaila, w dodatku do utworzonych tam grup? Jak to widzicie?

www.nieruchomosci-gil.pl

  1. uważaj na Navi w N720 , Raffi 7/07/13 13:49
    ponieważ draństwo limituje pobieranie mapy na bazie wsadzonej karty SIM.
    Czyli na polskiej karcie zagranicy nie ściągniesz.

    Taki news nam Nokia serwuje po zgadaniu się z wujkiem M$

    1. serio? przecież to bez sensu!:( , Seba78 7/07/13 15:27
      Myślę o Nokii głównie ze względu na ich Navi

      www.nieruchomosci-gil.pl

      1. ja mam 920 , Kosiarz 7/07/13 16:07
        i sciagnalem cala europe bez problemu... tyle ze niestety recznie trzeba wybierac kraj po kraju.

        co do wysylania kontaktow na gmaila to sie nie dopatrzylem takiej opcji. moze zgooglaj temat.

        Ale urwal...

        1. no właśnie próbuję:) , Seba78 7/07/13 16:52
          Ale właśnie zalogowałem się na konto outlook i widzę możliwość importu z googla. Więc najwyżej kontakty będę synchronizował z outlookiem:)

          www.nieruchomosci-gil.pl

        2. 920 jest trochę droga - nie potrzebuję aż takiego telefonu. , Seba78 7/07/13 16:55
          Jestem prostym użytkownikiem bez kosmicznych wymagań. 620 prawdę mówiąc była by dla mnie wystarczająca a 720 to chyba maks co mi potrzebne...
          A może jest jakis użytkownik 820 i powie jak to wygląda? ona mieści się jeszcze w limicie kasy jaką chce wywalić na telefon.

          www.nieruchomosci-gil.pl

        3. ta opcja to sync , luckyluc 7/07/13 20:53
          kontakty które utworzysz w telefonie wędrują na gmaila, u mnie to działa właśnie na n920 , problem jaki jest to właśnie z grupami których ten telefon nie ogarnia pisząc nowomową ;)

          // Get rich or die tryin.

      2. to poczytaj , Raffi 7/07/13 22:51
        http://wpworld.pl/...wigacja-w-modelach-520-i-720/

        1. wszystko jasne. Będzie albo 620 albo 820... , Seba78 7/07/13 23:24
          Oby z aktualizacją do 8.1 nie zamotali czegoś na niekorzyść klientów.

          www.nieruchomosci-gil.pl

        2. sprawdzone na N720 kolegi , Raffi 8/07/13 11:57
          da się ściągnąć mapy inne niż Polska ale jak chcesz wyznaczyć trasę np. z polski na Litwę to pokazuje komunikat, że część wyznaczonej trasy jest poza obszarem objętym licencja.
          Generalnie wielka kupa.
          Nokia pokazała środkowy palec nawet prawdziwym fanom tej marki.

  2. ... , Seba78 7/07/13 22:10
    W zasadzie to mi obojętne na którym koncie będę miał kontakty. Mogą być na MS, ale ważne abym miał możliwość edycji tych kontaktów na komputerze, aby były grupy i aby w razie przepadku telefonu zostały na koncie. Muszę niestety zarządzać setkami kontaktów i wolał bym mieć pewność, zanim kupię telefon...
    Wygląda na to, że będzie ok:)

    www.nieruchomosci-gil.pl

    1. kontakt się wyśle do gmaila , luckyluc 8/07/13 04:08
      ale przyporządkowanie do grupy będziesz musiał zrobić z przeglądarki bo w kontaktach nokii nie ma grup gmailowych.

      // Get rich or die tryin.

      1. A są grupy z konta na MS? , Seba78 8/07/13 08:43
        Bo wtedy dla mnie nie ma problemów i mogę przenieść kontakty na MS. Ale grup czasami potrzebuję.

        www.nieruchomosci-gil.pl

        1. nie wiem , luckyluc 10/07/13 03:51
          nie używam

          // Get rich or die tryin.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL