Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » @GUTEK@ 05:26
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13

 Dzisiaj przeczytano
 26589 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Co oprócz gog.com i cdp.pl ? , ViS 19/07/13 14:11
gdzie serwują dobre promocje? Oczywiście najchętniej tak jak w w/w serwisach - że mogę sobie ściągnąć na dysk i jest bez DRM - a nie wątpliwej legalności klucze do steama

I will not buy this record - it is
scratched.

  1. zaglądaj tu: , Grocal 19/07/13 14:14
    http://lowcygier.pl

    Chyba miejsc bez DRMów/Steam nie ma za wiele, ale korzystając z powyższej strony można wyhaczyć naprawdę niezłe oferty.

    Na pewno, na razie, w ogóle...
    Naprawdę, naprzeciwko, stąd...
    Ortografia nie gryzie!

  2. mixnews.pl i zakladka gry , chris_gd 19/07/13 15:12
    tam po lewej stronie masz news-y z gryonline.pl co piatek/sobota masz fajne zestawienia zarowno pudelkowe jak i zestaw promocji online

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

  3. dziękuje dobrzy ludzie , ViS 19/07/13 15:25
    już wydałem 60zł

    I will not buy this record - it is
    scratched.

  4. uwazaj, bo to straszne jest , chris_gd 19/07/13 17:09
    jak czlowieka moze zlapac, byl okres, ze co tydzien, a to half life, a to counter strike, a to alan wake, mam tak zapelnionego steam-a, ze w 2 lata tego nie ogram

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

    1. wystarczy od święta , Demo 19/07/13 17:47
      humbla bundla odwiedzić i już się steam zawala "nie do ogrania".

      napisalbym swoj config,ale sie nie
      zmiescil:(

      1. ale tu nie chodzi o granie, , Morgoth 19/07/13 21:54
        jedynym celem jest kolekcjonowanie gier* ;)

        *licencji na gry, jak kto woli :P

        1. a tak, też to robię ^^ , Demo 19/07/13 23:14
          ale ostatnio przeglądając moją kolekcję odpaliłem "Orcs must die" kupioną za przysłowiową "paczkę chipsów" i gra mnie wciągnęło jak bagno.

          napisalbym swoj config,ale sie nie
          zmiescil:(

          1. bo to swietna gra , chris_gd 21/07/13 08:28
            kupilem w sklepie dla biedakow za 9,99, swietnie wydana kasa

            Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
            RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

        2. Hehe, też kolekcjonuję gry :P , ReMoS 20/07/13 11:19
          Ostatnio Metro 2033 i Remember Me,
          a dopiero co skończyłem Bioshock infinite.
          Czeka Alan Wake, którego zacząłem na Xbox, ale chyba dokończę na PC, od kiedy pada podpiąłem pod PC zupełnie inaczej się gra.
          Niestety albo stety, już większość gier na PC robiona jest z "pod menu - system" xboxa i z padem o wiele lepiej.

          Nie ufaj każdemu, kto zawsze mówi
          uwierz mi.

  5. jest jeszcze http://grajtaniej.pl/ , mr.weak 22/07/13 13:53
    ale to raczej powtórka z Łowców, jeśli idzie o zawartość i bez klimatu oraz wydarzeń na Łowcach. Steam zaczyna u mnie też pękać w szwach, a oczywiście gram w niesteamowego SWTOR. Przez to Para jest tylko półką wstydu i komunikatorem głosowym w czasie grania w SWTOR:).

    Łatwiej kijek pocienkować, niż go potem
    pogrubasić.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL