Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10

 Dzisiaj przeczytano
 40706 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Wyciszanie komputera - dysk 2.5" - cudowna sprawa! / Jaka dobra przejsciowka SATA-USB3? , zgf1 22/07/13 20:17
Mialem ostatnio problem z tym dyskiem 3.5" ktory siedzial w kompie, niby cichy... Postanowilem przeznaczyc go na backup, a jako dysk na dane uzyc dysku 500GB USB3.

Po prostu jest to rewelacja, teraz praktycznie komputer jest nieslyszalny, nie moge uwierzyc jak to moze cicho dzialac :)

Dysk radzi sobie dobrze z powierzonym zadaniem, gry czy aplikacje dzialaja z niego bez problemow, szybko, nie ma zadnych chrupniec, polecam wszystkim takie rozwiazanie!



No i pytanie z tematu, macie jakies sprawdzone przejsciowki SATA-USB3? Jest masa na USB2, ale to jednak ogranicza sporo dyski, czasem przerzuca sie kilkadziesiat GB wiec przydaloby sie cos szybszego niz USB2....

Leave me alone I know what I'm doing!

  1. a jaki to dysk? , myszon 22/07/13 20:59
    Moźe w obudowie masz dysk SATA z przejściowką USB3.

    1. Niestety w to dysk 2.5 ze zintegrowanym USB3 :( , zgf1 22/07/13 22:42
      WDC WD5000LMVW-11CKRS0

      Gdyby nie to juz siedzialby w kompie bezposrednio podpiety.

      Leave me alone I know what I'm doing!

  2. ssd , Maniak 22/07/13 21:20
    to jest dopiero cudowna sprawa ;)

    Zmień swój podpis na Boardzie

    1. + 1 , Kosiarz 22/07/13 22:01
      nawet nie ma porownania do talerzowcow.

      Ale urwal...

      1. i tak i nie, , ReMoS 22/07/13 22:14
        mam w laptpie T410 intel M520 ssd samsunga i w stacjonarce i860 Raptora 600GB 10tyś obr. i stacjonarka sobie radzi równie dobrze a nawet lepiej, tj, w odczuciu osobisty, ewentualnie może ram jeszcze robi robotę.
        Ale generalnie polecam SSD.

        Nie ufaj każdemu, kto zawsze mówi
        uwierz mi.

    2. większośc potrzeb załatwi taki , Artaa 22/07/13 22:24
      http://www.skapiec.pl/site/cat/8/comp/6661219
      lub mniejszy 500GB

    3. SSD mam na system, ale jednak na wiecej danych talerzowiec , zgf1 22/07/13 22:44
      byc musi... Przydalby sie drugi ssd 120GB hehe...

      Leave me alone I know what I'm doing!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL