Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10

 Dzisiaj przeczytano
 40825 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

czy athlon x2 270 to procesor który się do czegoś nadaje? , mrowa_82 23/07/13 21:29
http://cpuboss.com/...30QM-vs-AMD-Athlon-II-X2-270

w lapku mam i7 3630qm ale potrzebuje stacjonarki ?

do 700 :P + dysk ssd :)

będzie to działać w biurze?

:)

  1. Od Phenoma II różni się tylko brakiem L3. , fiskomp 23/07/13 21:36
    Do biura jak najbardziej się nadaje i będzie wydajny. Miałem 250'tkę i spokojnie wszystko chodziło łącznie z giercami.

  2. Nie lepiej coś na intelu? , abes99 23/07/13 21:43
    Chyba wydajniej i energooszczędniej. Potrzebujesz nowe z fakturą czy używka może być? Jakieś wymagania dodatkowe (DVD/System/grafa)?

    Narka i pozdruffka ;)
    abes99

    1. chce wydać jak najmniej kasy takiego athlona mam za 121 zł brutto nowego , mrowa_82 23/07/13 21:48
      system win7 grafa zintegorowana taka która obsłuży monitor 23 calowy 1080p ... będę na tym odpisywał na maile i siedział na necie ... od gier mam konsole teraz mam lapa na i7 z 2 grafami w sli ssd 500gb i używam go do czytania poczty na kiblu....

      :)

      1. a jak z płytą do tego? , abes99 23/07/13 22:11
        Dawno nic na AMD nie składałem ;). Za 154zł masz Celka G1610, do tego tanią płytę na H61 i powinno hulać...

        Narka i pozdruffka ;)
        abes99

        1. celeron g1610 , komisarz 23/07/13 22:40
          spokojnie lepszy niz ten wykastrowany athlon

          Komisarz Ryba

  3. spokojnie styknie , gorky 24/07/13 12:38
    mam w stacjonarce X3-450 - to chyba to samo tylko z trzema rdzeniami - i śmiga jak ta lala :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL