Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41

 Dzisiaj przeczytano
 21717 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

stało się to co było oczywiste - uciekł z kraju , digiter 6/08/13 10:13
Znowu mi się ciśnienie we krwi podniosło. Gdyby pracownik w prywatnej firmie był takim idiotą jak ten prokurator to już dawno by wyleciał z roboty, ale w Kółku Wzajemnych Przywilejów obowiązują inne zasady. "Karą" dla niego jest odsunięcie od sprawy czyli obowiązków mniej a kasa co miesiąc dalej leci. Nóż się w kieszeni otwiera.
http://twojepc.pl/boardPytanie160968.htm
http://krakow.naszemiasto.pl/...-z-kraju,id,t.html

Prawdopodobnie zwiał do Izraela, bo żona napastnika stamtąd pochodzi. Czyli nie będzie ekstradycji.

Piszcie do mnie per ty z małej litery

  1. by ... , rooter666 6/08/13 10:48
    żyło się lepiej ;] a co miał zrobić prokurator? przecież by go nazwali antysemitą gdyby działał lol

    1. a odnośnie etykietek , ViS 6/08/13 11:06
      http://www.youtube.com/watch?v=hiME04vA8GI

      I will not buy this record - it is
      scratched.

  2. nie idota tylko czlowiek rozsadny , komisarz 6/08/13 12:55
    kto wie kogo ta zona znala.

    A do ekstradycji wcale nie trzba umowy. Myslenie, ze ucieczka do kraju z ktorym Polska nei ma umowy o ekstradycji uchorni przed wymiarem sprawiedliwosci jest pozbawione podstaw. O ekstradycje mozna wystapic do kraju bez umowy i czesto sie on na nia zgadza (bo po co mu obcokrajowiec - morederca lub oszust?), nierzadko jest mniej formalnosci. Potrzebna jest tylko dobra wola. Np. z UK czy Szwecja Polska ma umowe o ekstradycji ale stalinoscwy sedziowie czuja sie tam calkiem dobrze (w Polsce zreszta tez), bo na te kilka wnioskow o ektradycji wydano odmowe "z uwagi na podeszly wiek" oskarzonego.

    Komisarz Ryba

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL