Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Dhoine 08:17
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Dexter 08:09
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43

 Dzisiaj przeczytano
 45722 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT - Lenin jedank wiecznie żywy] zawartość cukru w cukrze , Micky 12/08/13 17:22
Lyx na początek: http://www.portalspozywczy.pl/...dzemom,89367.html

Czekamy na nowe przepisy o ilości wody w wodzie z kranu, zawartości mięsa w świni no i ze szczególną atencją na nowy podatek od "starucha" - będzie to taki podatek nakładany na osoby po przekroczeniu wieku produkcyjnego, 90% emerytury, renty czy czego tam innego, a w piątym roku po przejściu na emeryturę przepadek mienia wszelakiego lub dobrowolna zgoda na eutanazję.

  1. Cos tam dzwoni ale nie wiadomo co i gdzie. , ptoki 12/08/13 19:43
    Akurat ten przepis jest na język mięsny tłumaczony następująco:
    Regulacja wymaga aby w wyrobie mięsnym było nie więcej wody niż 30%.

    Gdybyś wiedział ile dzemu jest w dzemie to bys sie zdziwil ze to cos smakuje jak owoce...

    1. a w konfiturze , Tomasz 12/08/13 20:30
      ile jest konfitury?

      https://www.siepomaga.pl/milosz-mosko

      1. Zależy czy robiona na cukrze zwyklym czy zelujacym. , ptoki 12/08/13 22:12
        Bo jak na zwyklym to mniej.

  2. smiejcie sie ostatnio , Okota 12/08/13 21:20
    widzialem dzem:
    100% OWOCOW :D
    i sklad tak napisany ze nie wiadomo ile wagowo ich jest!!!

    Dyslektyka błąd nie pyka...
    RTS wszechczasów:
    Supreme Commander

    1. Ale widzisz. Z tymi przetworami to jest dwojako: , ptoki 12/08/13 22:14
      Z jednej strony chemia i przemysł a z drugiej powtarzalnosc, cena, i jednak nie taka zła jakość.

      Bo jak ktos kiedyś próbował zrobić dżem albo konfiture samodzielnie to wie ile z tym roboty i jaki wynik.
      I dlatego o ile dżem zrobiony uczciwie to i z fabryki dobry...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL