 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » AfiP 06:26 » XepeR 06:23 » Wedelek 06:10 » Kenny 06:03 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07

Dzisiaj przeczytano 33510 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Foxmail - nowy , soker 20/09/13 19:11 Może kogoś zainteresuje, ukazała sie nowa wersja ciekawego klienta poczty - Foxmail. Starszej wersji używałem z powodzeniem od kilku lat i polecam: http://www.programy.pocztowe.info/foxmail.php
p.s
nie ma już problemu z "ś".CiviCUser - hmm , Liu CAs 21/09/13 13:20
działa poprawnie z IMAPem ? bodajże któraś z poprzednich wersji jaką testowałem, kompletnie sobie z nim nie radziła.-= parówkowym skrytożercom,
mowimy NIE =- - What does the Fox says? , Kriomag 21/09/13 14:41
heh ;) - ... , reev 22/09/13 10:09
kiedyś używałem, bardzo fajny... wkurzało to ś - bardzo wtedy.Kore5Trio, ATI-GF X jakieś tam
cyferki, za dużo ramu, dysk
holograficzny, elektrownia jądrowa |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|