Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10

 Dzisiaj przeczytano
 41307 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Chrom, Delta Search i znikające zakładki. , evil 24/09/13 10:13
W ustawieniach przeglądarki w opcji 'po uruchomieniu' mam wybrane "kontynuuj gdzie skończyłem".

Co z tego, skoro po przerwaniu wczoraj pracy, uruchamiam dziś komputer i otwiera mi się jedna zakładka - strona delta search.

Otwieram nową kartę, sprawdzam 'ostatnio zamknięte' a tam zamiast listy 20 otwartych stron które zostawiłem wczoraj mam listę obejmującą jedną pozycję - jakiś śmieciowy pop-up z tripadvisora.

Pytania;
- podobna historia zdarza mi się nie po raz pierwszy. To przypadłość Chroma/Windows 7 czy może indywidualny problem zainfekowanego(?) systemu?
- skąd się bierze to delta search? Odinstalowywałem to już...wiele razy a dziadostwo ciągle wraca. Wraca - co ciekawe - nie codziennie lecz co jakiś czas :-P Ani Spybot ani Malaware nie zgłaszają żadnych problemów. W tle pracuje security essentials.
- co zrobić, żeby mieć pewność, że po ponownym uruchomieniu komputera/przeglądarki będę miał możliwość kontynuowania przerwanej sesji? Zmieniać przeglądarkę, instalować jakiś dodatek do obecnie używanej?

d: || nie kradnij - rząd nie lubi
konkurencji || :P

  1. Wina w takich wypadkach leży w Użytkowniku ;) , Krzem 24/09/13 12:28
    A dokładniej w nieopatrznym klikaniu "instalacja ekspresowa". Delta jest dodawana jako opcja do wielu programów, szczególnie takich które masz pobrać za pomocą downloadera (asystenta pobierania), a nie pliku exe. Spróbuj to wy*ebać za pomocą AdwCleaner http://www.dobreprogramy.pl/...,Windows,38865.html (z tym, że uważaj na asystenta pobierania od dobrych programów - również może domyślnie instalować deltę)

    1. Za rękę nie złapałem... , evil 24/09/13 12:51
      ...a słyszę "ja niczego nie instalowałam". ;-)

      Chyba fajny program poleciłeś... dzięki! :-)

      d: || nie kradnij - rząd nie lubi
      konkurencji || :P

  2. :-) , Krzem 24/09/13 12:53
    Spoko, pozdro!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL