Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » XepeR 20:21
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 39139 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaki NAS do mediów i bekapu danych? Synology? Jaki RAID? , pachura 4/10/13 11:02
Cześć,

1. Polećcie proszę jakiegoś NAS-a z takowymi featurami:
- streaming MP3 po DLNA
- streaming DivX/MKV/MP4/MOV z MP3/AC3/AC4 audio po DLNA, koniecznie z (polskimi) napisami - bez rekompresji
- dwudyskowy z kontrolerem RAID
- możliwość wyłączania i włączania o konkretnych godzinach
- idealnie, z własnym klientem torrentów

Brać coś od Synology?

2. Chciałbym tam mieć skonfigurowany RAID w ten sposób że gdy jeden dysk odmówi posłuszeństwa to dane będą czytane z drugiego. Czyli, pod kątem bezpieczeństwa - na prędkości zbytnio mi nie zależy. To byłby RAID1, tak ?

Dzięki !

  1. co do bezpieczenstwa , Kosiarz 4/10/13 11:07
    to majac 2 dyski to mozesz tylko raid 1 zrobic - mirror. Jak wiecej to raid 5 itp, ale to raczej nie sa rozwiania domowe.

    niedawno byl tescik na TPC:
    http://twojepc.pl/...nas-KD20-Terra-Master-F2NAS-2

    Ale urwal...

  2. zyxel nsa 320 , Killer 4/10/13 17:38
    http://www.pcworld.pl/...S00032-Zyxel_NSA_320.html
    nie wiem jak z tym DLNA bo nie używam ale reszte jak najbardziej spełnia, jest w pakietach transmission więc nie ma problemów z magnet linkiem
    kupisz za nieco ponad 300zł

    Kiedyś normą był ogół a nie margines...

  3. sw. , Artaa 5/10/13 19:49
    NAS

  4. z tych maluchow , elliot_pl 6/10/13 16:02
    zaden nie ma koltrolera RAID, a przynajmniej o takim nie slyszalem. Synology opedza calosc RAID'em programowym.

    Synology sa spoko - klientom u ktorych to dziala, podoba sie. Ja osobiscie po testach kilku wynalazkow postawilem sobie NAS'a wlasnej produkcji.

    momtoronomyotypaldollyochagi...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL