Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowo¶ci
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » globi-wan 22:19
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14

 Dzisiaj przeczytano
 45987 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
wł±czone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O ¦ Ć
    

Padnięta karta microSD - Patriot 32GB SDHC... , Abisai 7/10/13 12:05
Jaki¶ czas temu kupiłem 3 takie karty: dwie już padły :(
Jedna w tablecie Samsunga, druga w ASUS Transformer - takie moje szczę¶cie. Karta w ogóle się nie zgłasza (zimny trup).
Pytanko czy znacie jaki¶ programik, którym mógłbym spróbować szczę¶cia w odzyskiwaniu danych, bo w Datalab w Poznaniu taka frajda to 900 zł brutto, o ile w ogóle się uda...

Ash nazg durbatuluk...

abisai[małpa]o2.pl

  1. skoro trup , RusH 7/10/13 12:32
    to nie da sie

    ts mozna ja otwozyc i sprawdzic czy ma wszystkie polaczenia ok, ale pewnie jest zalana (injection molding) wiec trzeba by rozpuscic plastik
    moze tez byc padniety kontroler, wtedy trzeba rozpuscic czip i przelutowac inny kompatybilny (wire bonding, pod mikroskopem druciki ze zlota)

    dlatego to swoje kosztuje

    jest jeszcze opcja ze karta sie zablokowala softwarowo, kiedys telefony nokii lubily zakladac na karty haslo (SD ma jakies wew security ala haslo na HDD, bez hasla nie widac karty)

    I fix shit
    http://raszpl.blogspot.com/

    1. Jak dysk sata pada, sa bady co najlepiej wtedy zrobic? , zgf1 7/10/13 14:07
      -obraz dysku i tak odzyskiwac z obrazu? (jesli tak to czym, ghost?)
      -jesli dysk padnie calkowicie, w bios nie widoczny, mial bady to tylko ontrack czy sa tansze alternatywy?

      Leave me alone I know what I'm doing!

      1. 123 , RusH 7/10/13 14:53
        1 encase, ftk :), sa tez autorskie rozwiazania
        mape badsektorow mozesz sobie zrobic np mhdd

        2 kazdy z pc3000 bedzie w stanie cos wykopac

        I fix shit
        http://raszpl.blogspot.com/

        1. dzieki, mozesz sprawdzic @ z profilu? , zgf1 7/10/13 15:34
          123

          Leave me alone I know what I'm doing!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL