Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 11546 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

A moze ktos pracuje w ING Services w katowicach? , ptoki 13/10/13 00:13
Albo zna kogoś kto pracuje ;) ?
Tak z ciekawości bym sie chciał dowiedzieć jakie tam są warunki.
Wlasnie sobie wyklikalem aplikacje do nich i ciekaw jestem czy ktoś z boarda mógłby mi naświetlić realia tamże.

  1. odezwij sie na priv :) , rulezDC 13/10/13 10:36

    koniec koniec koniec

  2. nowa siedziba w ujowej lokalizacji , faf 13/10/13 12:20
    no ale za to tanio pewnie było :P

    ING ma brzydki zwyczaj (może poza wawa) stawiania lokalizacji tam gdzie pies z kulawa noga nie dochodzi

    np. Murckowska czy Rozdzieńska - 1 woz drabiniasty co godzine a do centrum to 3 przesiadki

    Sokolska jest trochę wyjątkiem - ja byłem zadowolony - ale ci co samochodem nieszczególnie
    zamiast stawiac biurowce w centrum to tereny gdzie domy mogly by stać przeznacza się na biura (co będzie dobre jak gwiezdna flota sprezentuje transportery)
    tymczasem cala chorzowska jest ....pusta - 2 biurowce po jednej i sielsia z lexusem po drugiej to jeszcze nie zapelnia pustkowia

    w wawie bana jedzie co 5 min, autobusem z sadyby do mennicy w mniej niż 20 min (podobno korki sa)
    w GOP - tramwaj czy autobus co 30min - te w podobnym kierunku oczywiście wszystkie o tej samej godzinie
    automatow nie ma, bilet u motorniczego 4,8 a warszawiacy placza ze im drogo

    skonczylem się zalic :)

    no ale to się nazywa genialny plan zjeb.. przestrzennego mr Uszoka

    1. Mi tam w sumie jeden kit i tak autem musze przyjechac. , ptoki 13/10/13 14:24
      Im wieksza dzicz tym lepiej bo korkow nie ma.
      Byle parking byl i nie bylo dziur w których auto nie znika :)

      Ale generalnie sie zgodze z uwagami co do jakosci zbiorkomu. Choć z tego co pamietam na slasku jako tako sie jezdzi.
      W wawie wszystko jest planowane bezsensu więc nie ma co krytykować tam po prostu jest taka szajba...

      1. sprawdz maila , rulezDC 13/10/13 16:17
        123

        koniec koniec koniec

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL