Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 11562 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z PDFCreator , DeK 13/10/13 16:10
Od jakiegoś czasu mam problemy z drukowaniem PDFCreatorem PDFów, które są zabezpieczone hasłem przed edycją, czyli większość PDFów.

Drukuje się pusty PDF z błędem na białej stronie:

ERROR: undefined
OFFENDING COMMAND: eexec
STACK:
/quit
-dictionary-
-mark

Drukowanie jako plik graficzny nie jest rozwiązaniem.

Aktualna wersja PDFCreatora też nie rozwiązuje problemu.

Może ktoś zna lekarstwo na ten błąd, ewentualnie przyzwoitą darmową alternatywę dla PDFCreatora, która radzi sobie z drukowaniem plików PDF.

Problem występuje tylko gdy do otwierania PDFów używa się Adobe Readera.

  1. cute też nie daje rady? , sred 13/10/13 20:45
    Jak tylko z Adobe jest problem to otwórz czymś innym np. Foxit

    1. Zależy mi na tym, , DeK 13/10/13 21:09
      żeby plik był poprawnie drukowany gdy ktoś go otworzy też w Adobe Readerze.

      Ogólnie dzieje się tak z PDFami, które są zabezpieczone hasłem przed większymi zmianami, ale do tej pory to nie stanowiło problemu.

      Nawet minimalne zabezpieczenie robi problem.Teraz zainstalowałem BullZip ale wywala czcionki. Jednak plik jest drukowany do PDF.

  2. a nie prościej , ligand17 14/10/13 08:00
    zdjąć zabezpieczenie przed edycją/drukowaniem?

    1. Gdybym to robił dla siebie to tak , DeK 14/10/13 11:23
      ale robię plik dla kogoś i jedyne co mogę zrobić na chwilę to dać plik bez zabezpieczeń.

      1. poprawka , DeK 14/10/13 11:24
        jedyne co mogę zrobić na chwilę to dać "na chwilę obecną"...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL