Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 11488 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Transmission + Flexget + Napiprojekt , ::LinX:: 13/10/13 18:56
Witam,

Mam RaspberryPi z Xbian i zainstalowanym Transmission i Flexgete, który pobiera mi świeże odcinki ulubionych seriali, segregując je potem w odpowiednich katalogach - co działa bardzo dobrze, ale chciałbym do tego jeszcze podpiąć jakiś skrypt który pobierałby mi po pobraniu napisy do katalogu docelowego.

Obecnie używam skryptu ze strony : http://sourceforge.net/projects/bashnapi/ ale niestety odpalam go ręcznie przez SSH a tego chciałbym uniknąć.

Może macie jakąś sugestię lub gotowe rozwiązanie jak to ogarnąć :)

Z góry dzięki za pomoc...

MacBook Air 13,3

  1. wpisz do crona , Tig3r 13/10/13 19:07
    ;-)

    1. .'. , ::LinX:: 13/10/13 19:50
      No to najprostsze i już o tym myślałem, ale jak dodam do crona uruchamianie skryptu żeby pobierał napisy np. w katalogu SERIALE to jest tam strasznie dużo plików i same indeksowanie chwile trwa, nie chce zapychać tak malinki....

      Wolałbym uruchamianie wg. parametru ścieżki dostępu do danego pliku.

      MacBook Air 13,3

  2. Jeez , Yog-Sothoth 13/10/13 19:33
    Jaka automatyzacja, nawet nie wiedziałem że takie rzeczy się da.. Za chwilę jeszcze automatycznie będzie obiad robiło a kibelek sam podjeżdżał pod potrzebującego, po co tracić czas który można przeznaczyć na oglądanie seriali ;)

    wrong fool!

    1. dlatego właśnie , myszon 13/10/13 19:35
      tyle ludzi piraci. Bo jest to super łatwe.

      1. łatwe... , Tomasz 14/10/13 09:16
        każdy szarak ściąga przez demona transmission i skryptuje wszystko z linii poleceń w konsoli.

        https://www.siepomaga.pl/milosz-mosko

        1. nie , myszon 14/10/13 10:12
          ale większość wchodzi na eztv i ściąga jednym kliknięciem najnowszy odcinek. Potem wystrczy otworzyć ściągnięty plik.

  3. transmission może , myszon 13/10/13 20:07
    odpalić dowolny skrypt po skończeniu ściągania

    1. .'. , ::LinX:: 13/10/13 20:18
      Wiem, tylko nie mam wiedzy jak miałby on wyglądać ;)

      MacBook Air 13,3

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL