Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Carat 08:10
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56

 Dzisiaj przeczytano
 42530 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[giełda] exBino - co to za platforma? , Bergerac 23/10/13 10:13
Przyszedł do mnie pocztą spam, nazywa się to SimpleTrade exBino. Na ich stronie http://callputoptionsonline.com/pl/ wyłożone jest wszystko niby klarownie, ale...
Pomyślałem sobie, że zabawa w taką ''dorosłą'' giełdę to sprawa dość gruba, bo:
- trzeba mieć większą kasę (ileś tysięcy) na start;
- trzeba opłacać maklera i jakieś chyba opłaty (?);
- chyba spore ryzyko wtopienia.
Dlatego zacząłem się zastanawiać, czy da się zarobić (a przynajmniej nie stracić) na takich pseudogiełdach w necie. Jako że nigdy nie bawiłem się w platformy online, chciałbym spytać o:
- ryzyko wtopy;
- ile trzeba mieć żeby to miało jakikolwiek sens (np. zarobić na miesięczny rachunek za komórkę, może za mieszkanie, a może na wycieczkę na Chorwację);
- Wasze zdanie czy nie jest to jakaś próba oszustwa lub wyłudzenia kasy/danych itp;
- czy ktoś z Was się w to bawi i jak na tym wychodzi;
- ile czasu dziennie się na to poświęca;
- no i czy w ogóle warto z punktu widzenia przeciętnego zjadacza chleba, a jeżeli to którą platformę wybrać.

Barbossa: You're supposed to be dead!
Jack Sparrow: Am I not?

  1. serio? , endern 23/10/13 10:40
    się w ogóle zastanawiasz wchodząc na taką stronę nad włożeniem tam kasy?.
    Masakra.

    1. No właśnie , Bergerac 23/10/13 11:01
      tłumaczę, że nie wiem o co tam kaman, więc pytam. To Wy mi powiedzcie czy mam się zastanawiać :)

      Barbossa: You're supposed to be dead!
      Jack Sparrow: Am I not?

      1. nie tykam , endern 23/10/13 11:34
        się prewencyjnie niczego co nie ma statusu normalnych instrumentów finansowych.
        Polecam podobne podejście. Bo te nie klasyczne są zazwyczaj tworzone po to by to na tobie zarabiać.

        1. Czyli , Bergerac 23/10/13 22:12
          żadne forexy i temu podobne nie są godne zaufania. OK, dzięki za info.

          Barbossa: You're supposed to be dead!
          Jack Sparrow: Am I not?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL