Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Carat 08:10
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56

 Dzisiaj przeczytano
 42597 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Szukam programu do "meblowania" lokalu. , evil 24/10/13 17:21
Chciałbym w prosty sposób narysować sobie plan lokalu i spróbować "poustawiać" w nim meble.

Jest coś takiego? :-)

d: || nie kradnij - rząd nie lubi
konkurencji || :P

  1. Taki? , Emalia 24/10/13 17:27
    https://play.google.com/...kania.android&hl=pl

    1. Sprawdzę wieczorem... , evil 24/10/13 17:53
      ale właśnie czegoś takiego szukałem :-)

      Dziękuję bardzo!

      d: || nie kradnij - rząd nie lubi
      konkurencji || :P

  2. Na stronie Ikei chyba coś jest, łącznie z meblami (z Ikei rzecz jasna) , bwana 24/10/13 18:07
    Kiedyś używałem tego.

    Oczywiście program typu Pro100 jest o wiele fajniejszy.

    "you don't need your smile when I cut
    your throat"

    1. PRO100 , Matti 24/10/13 18:58
      jest świetny. Można w nim zrobić dowolny mebel. Ale niestety kosztuje sporo...

      1. Coś się od 3 lat zmieniło w Pro100? , Dexter 24/10/13 22:39
        Bo 3 lata temu miałem okazję mieć dostęp do Pro100 i słaby to soft jak dla mnie...
        Strasznie siermiężne było tworzenie kształtów, kombinacje jak koń pod górę.

        Ostatecznie zaprojektowałem kuchnię i łazienkę w... SolidWorksie, mam do nich dostęp w firmie. Jak zrobiłem wizualizacje to nawet firmy produkujące meble pytały jakim softem robiłem, tak realnie to wyglądało.

        Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
        Odpowiedzi oleję.
        THX!

        1. pewnie nie , Matti 25/10/13 08:48
          Ale moim zdaniem dosc prosto sie nim posługiwać. Fakt, że wszystko lekko siermiężne, ale spełnia swoje zadanie.

        2. Nie wiem, ale i wówczas nie narzekałem , bwana 25/10/13 14:26
          Obmiary mieszkania wprowadziłem bez problemów (ale też np. nie miałem żadnych łuków, chata prostopadła jak jebana budka telefoniczna z peruelu), baza glazur, mebli, punktów oświetleniowych, tapet - przeogromna. Do tego np. producenci glazury często publikują katalogi swoich produktów dla Pro100 - można wyłożyć sobie pomieszczenie dokładnie tym, co się planuje kupić, oświetlić takim światłem i w takich punktach jak to się zaplanowało. Program miał znacznie więcej możliwości niż wówczas potrzebowałem.

          "you don't need your smile when I cut
          your throat"

        3. dobre porównanie , Adex1234 25/10/13 15:18
          Solidworks vs PRO100
          to tak jak byś porównywał prom kosmiczny do taczek

          http://hwbot.org/user/adex1234

          1. Ja nie porównywałem ;-) , Dexter 25/10/13 19:55
            Tylko napomknąłem...

            Bo zrobienie w Pro100 mieszkania ze skosem w jednym pokoju było ciut kłopotliwe ;-)

            Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
            Odpowiedzi oleję.
            THX!

    2. Sketchup , Yog-Sothoth 25/10/13 13:08
      lepiej się chwilę pouczyć ale warto bo o wiele więcej możliwości.

      wrong fool!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL