Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Magnus 11:17
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » 247 10:56
 » XepeR 10:56
 » KHot 10:46
 » Artaa 10:44
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36

 Dzisiaj przeczytano
 61798 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[XP] Jak przywrócić ikonkę pliku wideo? , Matti 26/11/13 19:18
Wnerwiać mnie już zaczyna sytuacja, że plik avi nie ma odpowiedniej ikonki, mimo że otwierany jest przez właściwy program. Zmiany w "typach plików" na inne programy nie powodują zmiany wyglądu ikonki pliku (również po restarcie). Ma ktoś jakiś pomysł? Wygląda to tak: http://www.imagebam.com/image/e0ee3a291211504

  1. ... , reev 26/11/13 19:31
    ? http://www.mskowronski.pl/...ow-dla-ikon-w-windows

    Kore5Trio, ATI-GF X jakieś tam
    cyferki, za dużo ramu, dysk
    holograficzny, elektrownia jądrowa

    1. nie działa , Matti 27/11/13 08:03
      j.w.

  2. kiedyś zmieniłem programem Creative Element Power Tools , digiter 27/11/13 14:08
    Instrukcja skopiowana z internetu:
    W programie wybierasz opcję Edit file type associations >> Accept .Dalej klikasz na Start File Type Doctor now...
    W nowym oknie wybierasz typ plików, naciskasz po prawej stronie okna Change... i wybierasz ikonę.

    Plik do pobrania:
    thepiratebay.sx/torrent/8699377

    Piszcie do mnie per ty z małej litery

  3. Podejrzewam... , Majster 27/11/13 20:40
    że nie wiele da się zrobić. Prawdopodobnie masz trochę rozwalony system i w ten sposób reaguje jak reaguje. Miałem trochę podobny przypadek do Twojego jakiś czas temu. U mojego kolegi jedna osoba narobiła bajzlu z obsługą plików graficznych i ikon. W sumie aż 3 razy była zainstalowana ta sama przeglądarka - IrfanView. 3 razy ale jednocześnie. Był taki befsztyk że głowa mała. Nawet kombinowanie w systemie i odinstalowanie IrfanView nie pomogło. Wszystkie ikony były białe, żadna ikonka nie wyświetlała osobnego obrazka który przedstawiała. System Win XP SP3 był sprawny, wszystko ok, ale co z tego jak było coś zwalone z ikonami. Jakieś 6 tygodni później tak czy siak musiałem stawiać nowy system. I tyle.

    Jeżeli trafisz na kobietę-narcyza, wtedy będziesz trzymany w negatywnych ryzach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL