Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 14:02
 » Demo 14:00
 » KHot 13:52
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30

 Dzisiaj przeczytano
 74044 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Wzmacniacz nie wzmacnia. Fronty grają, centralny i surroundy ledwo co słychać. , evil 30/11/13 01:19
WTF?!?

Kabe sprawdzone, kolumny sprawdzone, wzmacniacz i źródło przywrócone do stawień fabrycznych.

Zdjąłem nawet obudowę lecz oględziny przyniosły jedynie refleksję o ilości kurzu w mieszkaniu ;-D

Przeglądam Elektrodę i jakieś fora "Hi-Fi" i jedno czego jestem pewien, to konieczność wizyty u jakiegoś elektryka. Ale co to może być? Faktycznie "padają" końcówki mocy? Czy objawem nie byłoby całkowite odcięcie dźwięku? Czy to nie powinno powodować jakiegoś zwarcia?

Temat trochę "zgaduj zgadula", ale...po północy ;-)

d: || nie kradnij - rząd nie lubi
konkurencji || :P

  1. hmm , kubazzz 30/11/13 01:55
    a mi też coś szumią satelitki.
    Może to na zmianę pogody po północy?

    SM-S908

  2. objaw , Kosiarz 30/11/13 05:27
    taki jakby pro-logic byl wylaczony a zrodlo bylo 2.0
    raczej dziwne zeby zaczelo padac od tylow i centralki a fronty byly nietkniete.

    Ale urwal...

  3. Bardzo dziwne. , hillel 30/11/13 11:27
    Może problem leży właśnie po stronie źródła, które podaje sygnał 2.0? Przepuszczenie tego przez pro-logic da właśnie taki efekt jak opisany.

    Gods Made Heavy Metal

  4. Co to za wzmacniacz? , Dexter 30/11/13 11:55
    Zazwyczaj mają tryb test, szumią wtedy po kolei z każdego głośnika.

    Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
    Odpowiedzi oleję.
    THX!

    1. zrobic self test , MayheM 30/11/13 12:16
      jesli sie wywali, to do serwisu, jesli dziala, to jak pisza wyzej: konflikt zrodla z ustawieniem prologic lub jakims DSP EQ.

  5. mi córka jakiś miesiąc temu załatwiłą , Killer 30/11/13 20:17
    Onkyo A8940 - taki zajebist zabytek.. i prawy kanał poszedł w.... oczywiście od przesterowania... przypadkiem oczywiście..

    Kiedyś normą był ogół a nie margines...

  6. BTW - mam wzmacniacz 5.1 Yamahy (HTR-5630) + głośniki KODA AV850. , Dexter 30/11/13 21:01
    Póki co lokalnie chcę sprzedać, ze względu na problematyczny transport, ale może ktoś potrzebuje? Głośniki front, surround i centralny.

    Stan bdb, cena za całość 700 + przesyłka.

    Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
    Odpowiedzi oleję.
    THX!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL