Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » 247 10:56
 » XepeR 10:56
 » KHot 10:46
 » Artaa 10:44
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38

 Dzisiaj przeczytano
 61985 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[WORD] Problem z wymiarowaniem i drukiem etykiet na drukarce termotransferowej , evil 11/12/13 17:38
No to tak:
Kiedyś to druku 44 różnych etykiet kupowałem sobie arkusz formatu A4 pocięty na odpowiednią ilość "naklejek" i korzystając z kreatora (Korespondencja -> Etykiety -> Opcje -> Nowa etykieta) tworzyłem odpowiadający mu szablon w Wordzie, który następnie wypełniałem treścią i drukowałem.

Chciałbym to powtórzyć z tą różnicą, że nie mam arkusza, a rolkę etykiet i korzystam z odpowiedniej drukarki (Bixolon T400).

Pojedyncze etykiety drukuje bez problemu. Próba stworzenia z nich "arkusza" nie przynosi efektu. W najlepszym razie drukują mi się tylko dwie pierwsze (licząc od góry) naklejki).

Rolka ma szerokość 53 mm.
Wymiar naklejki: 25 mm(wysokość) / 50 mm(szerokość)
Margines boczny 1,5 mm,
Odstęp pomiędzy kolejnymi naklejkami 3 mm.

Próbowałem już modyfikować szablony druku na papierze ciągłym i stronicowym (lepsze efekty).

Próbowałem eksperymentować z ustawieniami samej drukarki (w preferencjach drukowania można zmieniać format papieru). Zwykle drukarka (załadowana tymi etykietami) pracuje na predefiniowanym układzie 2x1 (cal). Zwykle też nie mam takich problemów.

Co zmienić? Gdzie może tkwić błąd?

Z góry dzięki :-|

d: || nie kradnij - rząd nie lubi
konkurencji || :P

        
    All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL