Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » JE Jacaw 17:27
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » KHot 17:18
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08

 Dzisiaj przeczytano
 95532 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pytanie do posiadaczy AMD FX , Surfman 20/12/13 11:02
Chodzi mi o temat przetaktowania. Da się przetaktować proca ale jednocześnie korzystać z jego funkcji zwalniania taktowania?? Czy do zmian trzeba wyłączyć turbo core, C1E i C&Q??? Czy można ingerować w ustawienia poszczególnych stanów??

i9 11900k | 64GB | Z590 | RTX3090

  1. da się , yatzek 20/12/13 11:22
    do zmian trzeba wyłączyć turbo a c1 c&q może być włączone i działa.Miałem tak przetaktowanego fx 8350 na 4600 i occt chodził godzinę.

  2. Re: , Surfman 20/12/13 11:33
    Czyli wyłączam turbo core, C1E i C&Q działa czyli procesor chodzi na niższych stanach, a przy pełnej mocy ustawia się na to co ustawiłem jako przetaktowane??

    i9 11900k | 64GB | Z590 | RTX3090

  3. tak , yatzek 20/12/13 19:20
    schodzi chyba do 800 mhz i napięcie też spada , ale dokładnie nie pamiętam bo już nie mam amd i nie mam jak sprawzić.

  4. Re: , Surfman 22/12/13 10:41
    Faktycznie działa dzięki. Jednak że po wyłączeniu Turbo Core proca ustawiłem na 4.2 przy napięciu 1.4V wieszał się komp, ustawiłem 4.0 na napięciu 1.425V ( parametry brałem z neta, takie u większości ludzi szły) wieszał się, na koniec ustawiłem 4GHz przy Auto vCore i śmiga:) Ma ktoś jakieś większe doświadczenie z tymi FXami??

    i9 11900k | 64GB | Z590 | RTX3090

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL