Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Carat 18:03
 » zibi13 17:59
 » Druzil 17:54
 » DJopek 17:49
 » siwydym 17:43
 » mravel 17:42
 » Promilus 17:37
 » PeKa 17:35
 » JE Jacaw 17:28
 » Aeternus 17:28
 » Artaa 17:27
 » cVas 17:22
 » slanter 17:19
 » ngP 17:18
 » Kenjiro 17:08
 » KHot 17:08
 » Sherif 16:55
 » Wojtekar 16:46
 » Piwomir 16:45
 » AfiP 16:43

 Dzisiaj przeczytano
 36872 postów,
 wczoraj 25433

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2025
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[ot] dla tych o mocnych nerwach , RoBakk 20/12/13 12:04
uważajcie kędy łazicie:
"Wysokość daniny od ustanowienia prawa przejazdu i przechodzenia przez cudzą działkę zależy od wartości całej tej działki, a nie tylko udostępnionej jej części."

http://prawo.rp.pl/...zdu-przez-cudza-dzialke.html

Najlepszym sposobem zamawiania
piwa jest powiedzenie: Ubik

  1. Mocne , JE Jacaw 20/12/13 13:00
    Ale mnie nie tyle bulwersuje sprawa obliczania tego podatku, tylko czemu w ogóle taki podatek istnieje ? Dlaczego nasze wspaniałe państwo rości sobie prawo do jakiejś opłaty z tego powodu, że ja przejeżdżam przez cudzą działkę ?

    No i oczywiście nikt się nie zagłębia w przyczynę tego problemu, która jest związana z tym, że istnieje coś takiego jak "podatek dochodowy". I skoro on istnieje, to państwo musi ustalić dochód danego obywatela i wtedy zaczynają się wszystkie cyrki tego typu np.:
    - podatki o zbieraczy monet na plaży,
    - podatek od korzyści majątkowej wynikającej z odebrania dziecka i umorzenia opłat na jego utrzymanie ( http://rebelya.pl/...ta-dziecka-to-korzysc-majatko ).

    Socjalizm to ustrój, który
    bohatersko walczy z problemami
    nieznanymi w innych ustrojach

    1. bo uznali , Okota 20/12/13 13:04
      ze sluzebnosc to darowizna... bo tak mowi durny przepis... IMHO rozwiazaniem dla pani jest umowa z wlascicielem o uzytkowanie drogi.

      Dyslektyka błąd nie pyka...
      RTS wszechczasów:
      Supreme Commander

  2. Ale moment, wyrok chyba nie mówi o podwójnym opodatkowaniu. , fiskomp 20/12/13 14:47
    Lecz moim zdaniem o tym, że ten który ma prawo przejazdu, przechodu i przegonu płaci podatek od całości działki za właściciela.
    I racja, bo np mnie wpienia sasiad, który ma prawo do przejazdu przez moją działkę, ma w dupie dbanie o sposób w jaki to robi (buksowanie kołami ile fabryka dała, bo uj nie jego). trochę się uspokoił, jak mu powiedziałem, że zrobię kufa szlaban i będzie sie helikopterem przemieszczał do siebie.
    Oczywiście też ma przeświadczenie, że mu się należy i to za darmo, bo mu się 25 lat nie chciało załatwić sprawy.

    1. aaaa nie, jednak to dochodówka. , fiskomp 20/12/13 14:49
      To sobie wymyślili.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2025, TwojePC.PL