Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39
 » GULIwer 22:36
 » Kilgor 22:32
 » ulan 22:28
 » @GUTEK@ 22:25
 » maddog 22:24
 » marek_m 22:21
 » metacom 22:20
 » rainy 22:15
 » rooter666 21:55
 » Hitman 21:51
 » Artaa 21:47
 » Paweł27 21:46
 » jenot 21:38
 » DYD 21:37
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26

 Dzisiaj przeczytano
 58852 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Laptop z Win8 bez klucza na obudowie . , buddookan 25/12/13 14:42
Kupiłem sobie na allegro używanego laptopa Samsung z Win8.
W chwili obecnej system jest okrutnie zaśmiecony i chce zrobić reinstalacje z partycji recowery.
Tylko że jest mały problem. Od dołu laptopa jest naklejka Win8 z hologramem ale nie ma przy niej kodu.
Nie będzie on czasem potrzebny przy reinstalacji ?

ps.Jak sie wchodzi w Samsungach do ukrytej partycji z instalacją recowery ?
  1. Ok - rozwiązane , buddookan 25/12/13 14:58
    przecież teraz moge spisać klucz z zainstalowanego Windowsa :P

  2. nb z preinstalowanym W8 , Kriomag 25/12/13 17:07
    Mają na stałe zapisany klucz w biosie, po instalacji W8 po prostu się go aktywuje a Windows sam odczytuje klucz z bios. Są narzędzia do sprawdzenia czy klucz W8 jest zapisany w bios na płycie głównej ale nie wiem czy są ogólnodostępne - w pracy używamy takiego programu do sprawdzenia czy płyta główna po wymianie ma taki klucz czy też trzeba klientowi wygenerować nowy.

  3. Najlepiej to chyba , ligand17 25/12/13 20:30
    zrób sobie upgrade do Win8.1 i potem masz opcję reinstalacji systemu z poziomu samego Windows. Nie wiem, czy w Win8 ta funkcja jest, czy dodali ją dopiero w 8.1...

    1. No właśnie , buddookan 25/12/13 21:32
      to też jest irytujące. Wchodzę na stronę http://windows.microsoft.com/...ro_ShopHP_FPP_Null

      klikam w aktualizację i po minucie przed ekranem mam sklep microsoftu le nigdzie tam aktualizacji nie widać.

      1. najpierw zakualizuj system dopiero pojawi sie w sklepie 8.1 , Emios 26/12/13 14:42
        1234

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL