Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » wrrr 22:30
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48

 Dzisiaj przeczytano
 48568 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Audacity] kopiowanie ścieżek , Deus ex machine 9/01/14 01:25
mam dwie ścieżki stereo. Jak odsłuchuję oryginał nie ma, żadnych przesterów. Jak zaznaczę kawałek i skopiuję, a następnie wkleję do drugiego okna audacity to:
- jeśli kopiuję dwie ścieżki jednocześnie, mam przester
- jeśli kopiuję ścieżki pojedynczo, nie mam przesteru
Jak exportuję, do pojedynczej ścieżki to też pojawiają się przestery.
Jest gdzieś "ukryte ustawienie", żeby się tego pozbyć?

"Uti non Abuti"

  1. Szukaj słowa klucz "gain" "normalize". , fiskomp 9/01/14 07:41
    123

    1. chyba innym softem spróbuję , Deus ex machine 9/01/14 09:10
      bo tak mi wygląda, że Audacity przy exporcie/kopiowaniu więcej niż jednej ścieżki sam gdzieś w tle robi kompresje i z wav bez przesterów, mam przestery.

      "Uti non Abuti"

      1. Coś masz namotane. Teraz nie mam jak sprawdzić ale to jest co najmniej dziwne zachowanie. , ptoki 9/01/14 09:22
        Ale zamiast audacity sprobuj cooledit-a.

  2. jeśli pracujesz na kilku ścieżkach, powinieneś wszystkim znormalizować , bwana 9/01/14 12:59
    ich głośność a dopiero potem je kleić ze sobą - tak mi się przynajmniej wydaje.

    "you don't need your smile when I cut
    your throat"

  3. Mnie to wygląda na złe ustawienia domyślego formatu ścieżek w programie , jenot 9/01/14 18:50
    prawdopodobnie podczas resamplingu / konwertowaniu pomiędzy ścieżkami o różnym frq. próbkowania coś się sypie ?

    Mój podpis max 100 zanaków,
    zabroniony spam oraz reklama.

    1. bwana chyba jest blisko , Deus ex machine 10/01/14 00:03
      poziomy głośności ścieżek są różne i przy exporcie/kopiowaniu dwóch ścieżek jednocześnie je na siłę normalizuje. Jak dziś się bawiłem normalizacją osobno na ścieżkach w Wavelabie to przesterów nie było, ale coś tam mi się nie podoba jeszcze ,)
      Częstotliwość obu ścieżek jest identyczna.

      "Uti non Abuti"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL