Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10

 Dzisiaj przeczytano
 40753 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Instalacja W8.1 z obrazu ISO , m&m 24/01/14 22:30
Sprawa wygląda tak: mam dysk SSD jeszcze nawet nie rozpakowany i ISO na starym dysku. Może mi ktoś wyłuszczyć jak jelonkowi jak go zainstalować na tym SSD?

  1. ... , Kalkin 24/01/14 22:42
    1. wypal iso na płytkę ( np narzędziem microsoftu ), uruchom/zainstaluj windowsa z płytki
    2. nagraj iso na pendriva ( np narzędziem microsoftu ), uruchom/zainstaluj windowsa z pena
    narzędzie microsoftu = http://www.microsoftstore.com/...n7_usbdvd_dwnTool

    The requested URL was not found
    on this server ! Error 404

    1. może to nie było jasne , m&m 24/01/14 23:15
      nie mam dvd, mam tylko obraz iso i ssd

      1. aha , m&m 24/01/14 23:15
        nie mam pena

        1. kup , bajbusek 24/01/14 23:31
          za 30 zeta w mediamarkcie

          1. tyle pieniędzy na jedną instalację !!!! , Fantomas 24/01/14 23:34
            za 15-20 zł ma 8 GB :P

            .... jezeli nie wyłapałes(aś)
            złosliwosci to przeczytaj raz
            jeszcze ...

            1. nie w MM ;) , bajbusek 24/01/14 23:37
              dlaczego jedna ? Zuzyje mu sie po tym zabiegu ? Uwazam, ze taki pen sie przydaje ... cocby do instalacji winzgrozy :)

              1. przekonaliscie mnie , m&m 24/01/14 23:41
                se pozyczylem pena ;)

              2. peny , Fantomas 24/01/14 23:43
                powinny miec melodyjke aktywowana co 24h przez 5 sekund aby je znalezc .. oczywiscie wylaczanych przyciskiem "I F.. ind U" :) bo przynajmniej 10 penow mam w domu z czego 4 wiem gdzie są :)

                .. więc ten 8GB też może być jedno razowy :P

                .... jezeli nie wyłapałes(aś)
                złosliwosci to przeczytaj raz
                jeszcze ...

                1. trzymaj jak klucze na jednym kółeczku , J@rek 25/01/14 07:41
                  no chyba, że klucze też ciągle gubisz.

                  IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
                  rambler 9

          2. Auchan , ibiz 25/01/14 12:49
            8GB - 17,99 zł. Kupiłem wczoraj. Leżą i nikt nie bierze...

        2. karta pamieci z telefonu, aparaty, mp3!!! , chris_gd 25/01/14 08:39
          no nie mow, ze nic w domu nie znajdziesz, ja juz nie raz wgrywalem soft do ps3 np. czytnika i microsd z telefonu :D

          Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
          RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

        3. ... , reev 25/01/14 08:40
          Biedronka - 8GB za 21 zł

          Kore5Trio, ATI-GF X jakieś tam
          cyferki, za dużo ramu, dysk
          holograficzny, elektrownia jądrowa

          1. ostatnio mieli karty SD 2gb po 9,99 , chris_gd 25/01/14 13:11
            w sam raz do starych aparatow itp. kupilem 3 bo to sie zawsze przyda

            Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
            RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL