 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07 » pwil2 02:30 » Visar 02:27 » Guli 01:46 » Martens 01:45 » Zibi 01:35

Dzisiaj przeczytano 28285 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
alior sync padl? , Birdman 1/02/14 12:21 Czy mi sie wydaje?ping? - u mnie - UPC - też leży , Grocal 1/02/14 13:57
...Na pewno, na razie, w ogóle...
Naprawdę, naprzeciwko, stąd...
Ortografia nie gryzie! - Dali , Birdman 1/02/14 14:50
info na stronie że mają problemy:
Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że mogą występować czasowe ograniczenia w dostępie do Portalu Alior Sync.
Obecnie trwają prace nad przywróceniem pełnej funkcjonalności systemu. Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z zaistniałej sytuacji.ping? |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|