Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19
 » CiAsTeK 12:12

 Dzisiaj przeczytano
 68273 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[gielda]Sprzedam obudowe CM elite 130+ seidon 120V , Druzil 13/02/14 20:29
http://www.coolermaster.com/...x-elite-series.html
http://www.coolermaster.com/...t/Lines/seidon.html
Sprzedam w komplecie. Obudowa i chłodzenie ma ze 2 miesiace.
Sprzedaje bo kupilem jeszcze mniejsza obudowe.
Nic nie zniszczone.
Chłodzenie kosztowało 190 a obudowa 160
Ja chce za to 200.
Odbior osobisty w wawie.

  1. ... biorę... , SebaSTS 13/02/14 23:45
    ... sobota pasuje? Gdzieś przy metro?

    >-<

    1. pasuje. najlepiej okolice ursynowa , Druzil 14/02/14 06:01
      Napisz do mnie

      1. ... odezwę się dziś po 19... , SebaSTS 14/02/14 12:36
        ... na mail...

        >-<

      2. ... poszło... , SebaSTS 14/02/14 22:22
        ...

        >-<

  2. [gielda] podepne sie m.in. ddr3, tablet, clip+ itp , beiks 14/02/14 01:20
    na sprzedaz aktualnie leca: (m.in. RAM ddr3 8gb, tablet, clip+ , akc. audio: kabelek, pokrowce)

    http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=8793583

    Lokalizacja: Warszawa. Bardzo mile widziany odbior osobisty w Centrum Wawy i okolicach.

    1. bujaj się lamusie! , Chrisu 14/02/14 11:25
      123

      /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

      1. hmmm? , Luke Jadi 14/02/14 18:14
        nie zrozumialem dowcipu?

        ----------------------------------------
        www.lukaszjatczak.pl

        1. poszukaj jego innych postów. , Ranx 14/02/14 19:39
          tylko spamuje i nie do dogadania.
          lameriada.

          o roztramtajdany charkopryszczańcu...

          1. nie jest tak zle :) , beiks 14/02/14 20:33
            123

            1. nie jest zle? , Ranx 14/02/14 21:52
              a jak jest?
              sam spam i tyle.

              o roztramtajdany charkopryszczańcu...

      2. wyluzuj , beiks 14/02/14 20:32
        123

        1. bys napisal , Chrisu 14/02/14 21:20
          dla ludzi z tpc zdejmuje z allegro i 10% taniej i bym slowem nie pisnal... A ty ktorys raz swoje...

          /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

          1. ... eeee tam 10%... , SebaSTS 14/02/14 22:22
            ... ja się przyzwyczaiłem kupować 40% taniej od ceny alledrogo :))) staż na twojepc zobowiązuje...

            >-<

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL