Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » KHot 15:12
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55
 » rooter666 14:55
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37

 Dzisiaj przeczytano
 82831 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Nie moge zainstalować win7 na dysku 2tb (partycja 100GB), płyta gł bez uefi , john565 16/02/14 19:02
Mam dysk 2TB, utworzyłem partycje 100gb na win, 512mb na linux swap, 62gb na linuxa reszta na magazyn. Partycje utworzyłem pod mini xp, instalator win 7 widział partycje jednak nie chciał na żadnej zainstalować systemu, skasowanie wszystkich partycji z instalatora i utworzenie nowych nie pomogło. płyta główna z 2008-2009 roku na intelu 965, bios widzi dysk poprawnie.

Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi

f*ck

  1. wyzerować początek HDD , sred 16/02/14 19:23
    i sprawdzić czy pusty HDD instalator W7 na tej MB widzi poprawnie i daje się instalować.

  2. A komunikat to: nie chcę zainstalować win7, bo mi się nie chce go instalować? , J@rek 16/02/14 19:24
    Coś mi się zdaje, że jakiś czas temu miałem problem z zainstalowaniem Win7 (a może o był 8.1), pomogło (z tego co pamiętam) utworzenie od nowa tablicy partycji.

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

    1. komunikat to coś jak , john565 16/02/14 19:49
      Instalator nie mógł utworzyć nowej partycji systemowej, ani zlokalizować istniejącej partycji systemowej. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz plik dziennika instalatora systemu Windows.

      f*ck

      1. No to coś takiego , J@rek 16/02/14 19:59
        pojawiało się też u mnie.

        IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
        rambler 9

        1. TU ROZWIĄZANIE , john565 16/02/14 20:12
          http://support.microsoft.com/kb/938984/pl

          1. miałem usb z ultimate boot CD - wyjęcie nie pomogło
          2. zmiana kolejności botowania dysków (jest jeszcze 500) (lista z id dysków/prieorytet nie first/second boot device) -pomogło

          f*ck

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL