Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » rooter666 21:58
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43
 » DYD 21:41
 » globi-wan 21:35
 » Kraszan 21:30
 » zibi13 21:21
 » Sociu 21:17
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40

 Dzisiaj przeczytano
 112869 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

2 pecety, zdalny dostęp , petrumi 28/02/14 11:25
Witam.
Mam jednego mocnego PC na którym czasami składam amatorsko filmy. Stoi sobie w jednym pokoju z dwoma monitorami. Ostatnio kupiłem trochę gier na steamie i na GTX760 chciałem czasami pograć na rzutniku w salonie. Mam także trochę starych gratów to złożenia drugiego PC (jakiś C2D 6850, 4GB itp, WinXp).
Mój plan jest taki, żeby mocnego peceta postawić w salonie przy rzutniku, podpiąć pod sieć LAN w mieszkaniu, w drugim pokoju (tak gdzie są dwa monitory) ustawić słabszego złoma i z niego, zdalnie za pomocą np. Remote Administratora składać filmy.

Jednym słowem, czy sieć LAN spowoduje jakieś widoczne opóźnienia np. przy podglądzie składanego video?

  1. Raczej nie. Jak masz stabilną sieć , ptoki 28/02/14 11:34
    kablową pomiędzy tymi komputerami to powinno cyć całkiem dobrze.
    Ale nie wiem na ile szybkiej reakcji potrzebujesz przy tej edycji więc dobrze jest sprawdzić przed przenoszeniem.
    Kup kabel o ile nie masz i pogmyraj przez zdalny pulpit i będziesz wiedział co i jak.

    1. fakt , petrumi 28/02/14 11:38
      mi złożę tego nowego peceta, sprawdzę na jakimś starym laptopie.

  2. Jest jeszcze coś takiego jak Steam In-Home Streaming , Sienki 28/02/14 12:31
    http://steamcommunity.com/groups/homestream

    Nie wiem jeszcze jak to działa dokładnie, bo nie mam drugiego sprzętu w domku, ale zamysł ponoć jest taki, że streamujesz grę z mocnego PC'ta na drugie urządzenie, które działać ma jak odbiornik... Nie wiem jak z lagami... Warto to sprawdzić...

    It is nice to be important,
    but it is more important to be nice.

  3. do grania, skoro już masz GTX760 , Grocal 28/02/14 12:45
    http://shield.nvidia.com/play-pc-games/

    Na pewno, na razie, w ogóle...
    Naprawdę, naprzeciwko, stąd...
    Ortografia nie gryzie!

  4. Nie martwiłbym się o opóźnienia tylko o jakość obrazu i odświeżanie. , Rhobaak 28/02/14 15:43
    Do prostego cięcia pewnie się nada, ale zaawansowana edycja, korekcja kolorów itp. - raczej słabo.

    Kor2dual3,2hZ overkloc,4Gbit Ram
    G-forc 460 gietex,barakudy
    Children of Neostrada Association MVP

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL