Zablokowane kontakty w Live Mail (spam) - jak przenieść? , segsag 25/04/14 16:51 Witam, z racji, że nie uzyskałem odpowiedzi na nast. pytanie:
"jak mogę przenieść tymczasowo albo docelowo zablokowane adresy nadawców albo ich domeny? Muszę się przenieść na inny komputer (też win7) i zależy mi na przeniesieniu blokowanych adresów na drugą pocztę usługi windows live lub do programu antywirusowego. Ręczne przeklepywanie nie wchodzi w grę gdyż zablokowanych jest ponad tysiąc",
postanowiłem poszukać rozwiązania w sieci. Jeśli zatem komuś będzie to potrzebne to można to zrobić w nast. sposób:
C:\Windows > regedit > HKEY_CURRENT_USER > Software > Microsoft > Windows Live Mail > PerPassportSettings > 0 >Junk Mail - prawym i eksportuj. Potem po kliknięciu w exportowany (już na nowej lokalizacji) zatwierdzić i wtedy zastanie plik nadpisany. Wyeksportować można również do pliku txt.
Pozdrawiam, Piotr
...::: poznasz głupiego
po czynach jego :::...
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2025, TwojePC.PL