Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25

 Dzisiaj przeczytano
 43637 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Mapy satelitarne (inne?) z 1997 , Ranx 7/05/14 23:11
Dobry wieczór:)
Szukam mapy satelitarnej Poznania (okolice Antoninka) z okolic 1997 roku. Najlepiej jakość jak w google maps przy maks powiększeniu:)
Może jakieś lotnicze albo co...
Nie mam pomysłu gdzie można takie znaleźć.
Cena gra rolę.
Od razu dodam, że google earth nie ma w zdjęciach hostorycznych:)
Znalazłem i szukałem wg tego http://www.geoinfo.amu.edu.pl/...nf/m/PDF/tel8.pdf
ale przyznam się, że wymiękłem w szczegółach.
Są jakieś szanse na znalezienie takiej fotki?
pozdrawiam.

o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  1. Rzuć info na ... , Doczu 8/05/14 05:08
    ... www.garniak.pl albo na pl.rec.gps
    Tam pomimo tego że to forum o sprzęcie współczesnym jest spora grupa maniaków map w ogóle.
    Masz łatwiej bo szukasz okolic Poznania a z tych okolic jest choćby taki GPSManiak. Możesz na priv do niego zagadać albo zajrzeć na www.gpsmaniak.com

    1. dzięki:) , Ranx 8/05/14 11:30
      choć z pobieżnego szukania wynika, że raczej się nie uda wiele uzyskać...
      ale spróbuję:)

      o roztramtajdany charkopryszczańcu...

      1. Hmmm... , Doczu 8/05/14 12:50
        ... ogólnie może być ciężko ze zdjęciami sat z tego okresu, ale wśród użytkowników GPS jest spore środowisko osób interesujących się takimi przedsięwzięciami, o którym nie pisze się w internecie, więc nie masz nic do stracenia.
        jesli ktoś, coś bezie miał, lub bedzie wiedział, że ktoś, coś ma, to właśnie GPSManiak :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL