Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Dhoine 08:17
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Dexter 08:09
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43

 Dzisiaj przeczytano
 46025 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pytanie do użytkowników Dell Inspiron, serii np. 7537 , Arlathan 29/05/14 11:23
W w/w notebooku był preinstalowany Ubuntu, z racji tego, że w firmie Windows jest do dyspozycji.

Windows zainstalowany, sterowniki z grubsza też, ale wydaje mi się, jakieś oprogramowanie od Della też powinno być. Niestety support.dell.com nie wspiera mojego service tagu kiedy chcę zamówić płytę z oryginalnym oprogramowaniem, ponieważ ten model był "szyty na miarę", chociażby z tego względu, że usunięty został Windows i Office.

Jeśli macie oprogramowanie firmowe - jakie programy były już zainstalowane? Warto coś doinstalować? Np zastanawiam się czy jest program, który steruje pracą kart graficznych. W Lenovo był taki. Tutaj mam obecnie ustawione w panelu sterownia nVidii jaka karta ma się włączać przy jakiej aplikacji. Ale co z resztą?

-
I Rock. Fact.

  1. Reszty nie instaluj, z regóły resztę sie wyrzuca jeśli jest z systemem , Emios 29/05/14 22:38
    123

  2. w grudniu kupiłem Dell Inspiron 17R 5737 i7-4500U właśnie z Ubuntu , Grocal 30/05/14 08:05
    Dokupiłem do niego Windows 8.1 i ogólnie jest ok ale jedno wielkie ALE. Aby system działał poprawnie należy zainstalować dokładnie te sterowniki i oprogramowanie, które DELL umieszcza na swojej stronie dla tego modelu. Wystarczy, żeby np. sterowniki od kart graficznych (Intel/AMD) zainstalować w nowszych wersjach np. ze stron producenta tychże kart, autmatycznie zaczynają się problemy. W moim przypadku BSOD przy hibernacji na przykład. Co do jakiegoś dodatkowego, dellowego softu, to mam zainstalowany jedynie Dell System Detect.

    Ogólnie jednak fajna, wydajna maszyna. Windows 8.1 też jest znośny, chociaż wolę Windows 7. Jedyna wada to ciężar ale świadomie kupowałem "desktop replacement" z dużym ekranem, bo jest to mój laptop do pracy i niestety musi być wydajny i w jakimś stopniu mobilny.

    Na pewno, na razie, w ogóle...
    Naprawdę, naprzeciwko, stąd...
    Ortografia nie gryzie!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL