Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25

 Dzisiaj przeczytano
 43464 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

przekierowanie strony i takie tam. Czy ja czegoś nie ogarniam, czy kto inny? , Chrisu 6/06/14 11:50
No wiec jest tak.
Leży sobie strona www na pewnym serwerze. Do domeny (abc.miasto.pl) podpięta ma być poddomena 123.abc.miasto.pl - hostowana zupełnie gdzie indziej. Poprosiłem więc o podanie danych, żeby u siebie w .htaccess dla tej poddomeny zrobić przekierowanie. Dostałem IP serwera, na którym leży w diabły stron. Poprosiłem więc o dokładniejsze dane w stylu IP/~nazwa użytkownika - gość twierdzi, że IP mi wystarczy. Tylko po wklepaniu IP mam tylko info, że apache tam śmiga poprawnie i tyle...

/// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  1. O ile się orientuję , Tig3r 6/06/14 12:04
    to musisz mieć wpisy w DNS osobne dla abc.miasto.pl i osobne dla 123.abc.miasto.pl
    Jeśli DNS oraz docelowy serwer będzie skonfigurowany poprawnie to będzie działać.
    Gość raczej ma rację - serwer http na docelowej maszynie ogarnie sobie po zapytaniu, którą stronę ma pokazać.

    Gdybyś chciał to przetestować bez DNSów to możesz sobie ustawić w /etc/hosts (w Windows C:\Windows\System32\Drivers\etc\hosts) linijkę z ip docelowego serwera i poddomeną 123.abc.miasto.pl a później odpalić ten adres w przeglądarce.

    1. Aha , Tig3r 6/06/14 12:07
      i nie potrzebujesz żadnego .htaccess'a. Internety sobie to ogarną same. Zadbaj tylko o DNSy.

  2. Apache nie ma nic do rzeczy, , Ramol 6/06/14 14:18
    delegujesz subdomenę w DNS i na tym konfiguracja po Twojej stronie się kończy.

    Ramol

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL