Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 8437 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

24h du mans. Gdzie oglądać. , ptoki 12/06/14 21:39
Narazie namierzyłem eurosport (również HD) - dosyć obszerny program i cały ranek w niedziele.
I linka tu:
http://www.24h-lemans.com/live/en
lub bezpośrednio na daily motion.

Czy są również inne miejsca, preferowane tak aby jakies dodatkowe info podawały?

  1. du mans? , Okota 13/06/14 11:06
    czy Le Mans?
    bo napisales 24h w mans:P moze jest takie miasto gdzies:P

    Dyslektyka błąd nie pyka...
    RTS wszechczasów:
    Supreme Commander

    1. francuz ze mine żaden bo , ptoki 13/06/14 11:20
      nie lubie spagetti ale oni tak na to mówią :)
      http://en.wikipedia.org/wiki/24_Hours_of_Le_Mans
      The 24 Hours of Le Mans (French: 24 Heures du Mans)

      na oficjalnym sajcie też tak wisi:
      http://www.24h-lemans.com/

      1. na oficjalnym sajcie , bajbusek 13/06/14 11:50
        to jest LE club, LE Mans, LA course ... coś mi się wydaję, że jak bym po poslku nie mówił .... ;)

        1. Ciekawostka. Ale niedawno nawet logo oficjalne było francuskie: , ptoki 13/06/14 12:24
          http://fr.wikipedia.org/....A9_visuelle_.28logo.29

          W sumie ja też w wiekszości ten wyścig znałem jako lemans (juz od czasów gry pitstop :) )
          ale jak sie ostatnio nim zainteresowałem to wlasnie ta wersja francuska sie mi w głowe wbiła.


          1. ano na Wiki , bajbusek 13/06/14 12:30
            "The 24 Hours of Le Mans (French: 24 Heures du Mans) "

            tak więc nie jesteś wielbłądem :)

          2. fakt bo w , Okota 13/06/14 14:29
            fancuskim Le - to zaimek osobowy - meski:P? ale oni maja manie obcinania slow i de facto powinno IMHO byc 24h du Le Mans:P
            ale francuskiego to ja siedaaaaaaaawno uczylem:P

            Dyslektyka błąd nie pyka...
            RTS wszechczasów:
            Supreme Commander

      2. Francuz i spaghetti powiadasz... , Dexter 13/06/14 13:39
        123

        Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
        Odpowiedzi oleję.
        THX!

        1. to taki żart, abstrakcyjny , ptoki 13/06/14 13:50
          taki ;P

  2. Na EuroSport , konto-usuniete1 13/06/14 19:29
    Jak masz jeszcze Eurosport 2 to w sumie chyba leci full 24 h :D
    Moja zona juz placze hehehehehehehehe

    Nine Inch Nails to jest TO :)
    iRacing Driver :)

    1. :) a moja , ptoki 14/06/14 00:50
      ogląda z nami :)
      Narazie kwalifikacje nagrane wczoraj ale jutro też będziemy sobie czas marnować przy tych wysciagach :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL