Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 8482 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Odtwarzacz multimedialny - co się teraz poleca? , Muchomor 13/06/14 12:48
Mam coś kumplowi z pracy polecić.
Chodzi o coś maksymalnie zbliżone do starego Xtremera.
Mam mieć szybki, praktyczny i intuicyjny firmware i ma odtwarzać możliwie dużo formatów - szczególnie te publikowane w kontenerze MKV.
Mam BR od LG i niestety regularnie nie chce on łapać pojedynczych MKV z H.264 w srodku - jakieś niuanse kodowania chyba. Natomiast stary Xtreamer mego brata łyka je bez problemu.
Ma mieć też slot na dysk (2.5 lub 3.5 - bez znaczenia) i nie musi odtwarzać ISO BR. Ma mieć możliwie przystępną cenę (Xtreamer to było 100Euro, ech ...) i być dostępny w UE, nie tylko PL (siedzę w IRL).
Da się coś wybrać?

Stary Grzyb :-) Pozdrawia
Boardowiczów

  1. Ja polecam Med800(1000)x3D, ale na pewno nie za 4 stówki ;) , fiskomp 13/06/14 12:58
    Jak narazie nie spotkałem się by czegoś nie przeczytał (z wyjątkiem Divx (XviD - jak najbardziej na tak).

  2. Kurczę, ... , Muchomor 13/06/14 17:12
    ... myślałem, że będzie więcej opcji, a tu prehistoryczny już Xtreamer dalej rządzi.

    Stary Grzyb :-) Pozdrawia
    Boardowiczów

    1. czy ja wiem czy rządzi ? , fiskomp 13/06/14 19:16
      Zastanawiałem się między Xtreamerem a właśnie Mede8er'em.
      Xtreamer ssie w porównaniu do Mede, to opinie ludzi używający tych sprzętów.

      1. Z tego co widzę, to ... , Muchomor 13/06/14 19:35
        ... z dostępnością nie jest pięknie.
        Na UK tylko jeden reseller i ma tylko 400 i 1000. Na IRL to już w ogóle... dziwne.

        Stary Grzyb :-) Pozdrawia
        Boardowiczów

  3. kup -nuc-a , Seba 15/06/14 14:12
    zainstaluj openelec

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL