 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07 » pwil2 02:30 » Visar 02:27 » Guli 01:46 » Martens 01:45 » Zibi 01:35

Dzisiaj przeczytano 30300 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Mundial, transmisja w radio - gdzie? , NimnuL-Redakcja 23/06/14 08:26 czy gdzies w radio (nieinternetowe) puszczaja transmisje Mundialu? Kiedys mozna bylo posluchac mistrzostw w PR1, ale juz nie w tym roku. Dzieki.Gdyby nie wymyślono elektryczności,
siedziałbym przed komputerem przy
świeczkach. - chyba juz czegos takiego nie ma , chris_gd 23/06/14 08:29
przynajmniej nie slyszalem od dawna, sam kilka razy bedac gdzies poza domem, majac tylko radio w samochodzie chcialem cos ogarnac, ale niestety to juz nie te czasyRyzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900
- Tego sie obawialem , NimnuL-Redakcja 23/06/14 08:34
w radio online cos jest, ale FM juz chyba jest spychany na margines.Gdyby nie wymyślono elektryczności,
siedziałbym przed komputerem przy
świeczkach.
|
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|