Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » globi-wan 22:19
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14

 Dzisiaj przeczytano
 45914 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

drukarka HP LaserJet M1132 , jaman 7/07/14 18:13
Zakupiłem niedawno tą drukarkę i jest problem. Nie chce kontynuować drukowania po włożeniu papieru w przypadku, gdy go zabraknie. Trzeba zlecać nowy wydruk. Czy ktoś może miał taki problem. System Windows 8.1.

  1. s.w. , LoX 7/07/14 18:29
    u mnie to samo, tyle że na P1102W, tez W8.1

    "You Think I Ain't Worth A Dollar, But I
    Feel Like A Millionaire"

    1. dodatkowo , LoX 7/07/14 18:34
      za każdym razem dostaje takie info, mimo tego, że drukarka drukuje prawidłowo
      http://1drv.ms/1n0IRy3

      "You Think I Ain't Worth A Dollar, But I
      Feel Like A Millionaire"

  2. zaniem jest.. , patinka 7/07/14 19:59
    ..podniesienie na chwilę i zamknięcie klapy z tonerem po uzupełnieniu kartek. Wtedy będzie kontynuować drukowanie.

    1. przepraszam - coś ucięło , patinka 7/07/14 20:00
      miało być: też mam 1102W. Rozwiązanie jest..

      :)

      1. cenna uwaga , LoX 7/07/14 20:13
        dzięki za info. A jak u Ciebie z drukowaniem po wajfaju, nie wywala Ci żadnych błędów, tak jak u mnie np. ?

        "You Think I Ain't Worth A Dollar, But I
        Feel Like A Millionaire"

        1. nie wywala , patinka 7/07/14 20:24
          Ale po wifi drukuję tylko z mac osx. Za to druk z maca jest tak 2 x wolniejszy niż po kablu ze stacjonarki z win8. Nie wiem dlaczego.

  3. zaktualizowac firmware , Emios 7/07/14 22:08
    jak nie pomoże dzwonić do HP

  4. odbieranie wydruków , jaman 8/07/14 11:37
    Jak sobie radzicie z odbieraniem wydruków na tego typu drukarkach? Ręcznie muszę każdą kartkę odbierać, bo inaczej wpada na podajnik i jest wciągana.

    1. Tam powinna byc klapka na której kartki powinny sie ukladac. , ptoki 8/07/14 11:57
      A jak nie ma bo ktoś urwał to trzeba zrobic z kartonu jakiś balkonik.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL