 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » AfiP 06:26 » XepeR 06:23 » Wedelek 06:10 » Kenny 06:03 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07

Dzisiaj przeczytano 35080 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Tak się zastanawiam czy ni ekupić lapka. Ma może ktoś coś z i3 i własną grafiką? , Chrisu 20/07/14 13:58 może być bez HDD i systemu. Przygotowałem dzieciakom lapka do szkoły i jak już wszystko dopieściłem coś stało się z sekcją zasilania - cyka po podłączeniu zasilania i rzadko kiedy startuje :/
Na razie chcę się rozeznać ile musiałbym dać za takowego. Lapek taki w którym się nie odklejają chipsety/GPU itd... /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\ - nie odklejają chipsety/GPU , RusH 20/07/14 18:27
to albo cos nowego wlasnie ala i3, albo core2 bez grafikiI fix shit
http://raszpl.blogspot.com/ |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|