Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dhoine 08:17
 » Carat 08:16
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Dexter 08:09
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56

 Dzisiaj przeczytano
 42709 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

zmiana platformy z AMD na Intela i stary system , Deus ex machine 24/07/14 00:07
niby wszystko ok, ale grafika jakos nie do konca zatrybila, a mnie sie nie chce stawiac wszystkiego od nowa i konfigurowac. Czym mozna poczyscic rejestr ze starych sterownikow?

"Uti non Abuti"

  1. Przeinstaluj system ;-) Jak coś nie będzie działać będziesz zawsze myśleć że to przez to. , michtar 24/07/14 00:47
    Display Driver Uninstaller?

    1. przeraza mnie , Deus ex machine 24/07/14 01:09
      instalowanie i konfiguracja calej tony softu, ktory mam ,)

      "Uti non Abuti"

  2. Sciagnij , Merle 24/07/14 01:32
    narzedzie AMD cleanup - wyczysci ci wszystko od AMD.

  3. niestety, ani DDU ani AMD clean , Deus ex machine 24/07/14 13:31
    nie pomogły. Trzeba bedzie przeinstalowac, swoja droga i tak niezle bo ta instalacja win7 przezyla wymiane 3 plyt, prockow i jednej grafiki. No to na dwa dni mam wolne .)

    "Uti non Abuti"

    1. Zrob nakladke winows 7 , Merle 24/07/14 14:59
      tylko robisz to startujac instalacje z dzialajacego systemu. Moj system stoi od 5 lat, przezyl kilka plyt, prockow, kart i ciagle dziala.

      1. tzn? , Deus ex machine 24/07/14 15:01
        odpalić "napraw" z instalki na aktualnym win7?

        "Uti non Abuti"

        1. Mniej wiecej , Merle 24/07/14 15:04
          odpalasz instalacje 7 z dzialajacego systemu i wybierasz Uaktualnienie. To jest takie napraw z XP.

          1. to samo , Deus ex machine 24/07/14 16:07
            działa, ale ma konflikty zasobów i dwóch monitorów nie widzi.

            "Uti non Abuti"

  4. Hmm , Merle 24/07/14 16:35
    no to chyba zostaje tylko reinstall.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL