Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 11:14
 » Katoda Lt 11:14
 » kojot 11:09
 » KHot 11:09
 » bajbusek 11:08
 » PaKu 10:58
 » PeKa 10:57
 » Robek 10:56
 » elliot_pl 10:53
 » Holyboy 10:52
 » Menah 10:51
 » Zbyl 10:49
 » sszpila 10:48
 » Demo 10:46
 » marek_m 10:36
 » GULIwer 10:31
 » yeger 10:11
 » resmedia 10:03
 » 247 10:02
 » malyy 09:55

 Dzisiaj przeczytano
 11601 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

TV do 2kzł pilnie poszę ;) , burz 22/09/14 12:57
Hej, syn chce kupić tv w cenie do 2.000 zł, priorytet to w miarę dobre kąty patrzenia i płynność ruchu oraz w miarę dobre skalowanie sygnału SD z kablówki:) Bajery nieistotne.
Co polecacie (minimum 40 cali)?

___

  1. No to zostaje , rurecznik 22/09/14 12:59
    plazma od LG. Poniżej 2kzł masz 50 cali....

    1. hmm , burz 22/09/14 13:05
      mam plazmę Panasa i jestem b. zadowolony:)
      Jaka ma czerń ten LG?

      ___

      1. ostatnio w marketach są wyprzedaże plazm panasonika. , ptoki 22/09/14 13:14
        Mozna zajrzeć. Modele raczej podstawowe ale OIDP fullHD też sie trafiają. Ceny sa dosyć niskie (okolice 1500PLN)...

      2. Czarną ;-) , rurecznik 22/09/14 13:27
        A tak na serio nie wiem jak Ci na to pytanie odpowiedzieć... Posiadam model 50PA6500 (model sprzed 2,5 roku) i nie mam się do czego przyczepić. Na moje oko i jak dla mnie (bardzo subiektywnie) obraz jest więcej niż OK. Bezpośrednie porównanie z LCD 42 cale LG z tego samego okresu zdecydowanie na korzyść plazmy. TV podpięty do kablówki UPC.

        1. ok.. , burz 22/09/14 13:46
          zaraz idę zobaczyć 50PB5600

          ___

    2. polecam LG , Killer 22/09/14 15:02
      za tą cenę nic lepszego mam pa5500 niedawno widziałem pa6500 też za 2kzł w neonecie a teraz nei wim czy jeszcze nowszych nie sprzedają

      Kiedyś normą był ogół a nie margines...

  2. ja na jesień kupiłem , okobar 22/09/14 15:06
    plazmę 50 cali od LG
    50PN5600 bodajze

    teraz na morelach widze tylko 50PB5600, nie wiem czy to lepszy czy gorszy od mojego...a ja ze swojego jestem zadowolony :)

    http://www.morele.net/...g-50pb5600-czarny-640354/

    AMD 3800+ 2.01GHz 3.00 GB RAM
    GF 7600 GS, M2N4 SLI
    Win XP SP3

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL