Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bajbusek 12:32
 » Tomasz 12:32
 » Wedrowiec 12:31
 » Kenny 12:29
 » Flo 12:18
 » Demo 12:16
 » MacLeod 12:14
 » Liu CAs 12:12
 » XepeR 12:11
 » Zbyl 12:10
 » rooter666 12:06
 » luzak2363 12:06
 » Hamsterek 11:49
 » emigrus 11:35
 » Dexter 11:21
 » cVas 11:14
 » Katoda Lt 11:14
 » kojot 11:09
 » KHot 11:09
 » PaKu 10:58

 Dzisiaj przeczytano
 14457 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Opłaty dla ZAIKS od Smartfonów i Tabletów - niezłe jaja , Paweł27 25/09/14 22:07
http://di.com.pl/...nister_kultury-Marcin_Maj.html

i7-4770, Asus H87M-Pro
EVGA 750ti, SSD 840 Pro
Fractal Design Define R4, EVGA 750W Gold

  1. Tak to jest , Chrisu 25/09/14 22:24
    jak rządzą nami specjaliści od religii i prowadzenia mszy...

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  2. Może dało by sie uzasadnić posiadanie mptrójek z kiosku tym ze sie zapłaciło , ptoki 25/09/14 22:34
    za nie kupując fona?
    To byłby pozyteczny ruch gdyby było mozliwe...

    1. Da się , xan 26/09/14 08:13
      Trudno będzie zarzucić komuś piractwo jeżeli prawa autorskie zostały opłacone w postaci opłaty reprograficznej. Chociaż w sumie zgodne z prawem bo nielegalne jest rozpowszechnianie, nie posiadanie. Opłata CL to takie oficjalne rozgrzeszenie. Hulaj dusza piekła nie ma.

      ZAIKS- związek autorów intensywnie kasujących szmal.

      Nie mogę wam pomóc .. jestem pasikonikiem

  3. We Włoszech , Remek 25/09/14 23:10
    Wprowadzili to niedawno. 3.80EUR od sztuki

  4. bardzo ładny komentarz , ViS 25/09/14 23:13
    był gdzieś
    streszczając "proponuję wprowadzenie opłaty dla ministrów - 100 zł za możliwość pocałowania mnie w dupę. Oczywiście nie muszą, ale za możliwość niech płacą"

    I will not buy this record - it is
    scratched.

    1. Zastanawia mnie , Paweł27 25/09/14 23:17
      czy nie będzie to podwójna opłata za tą samą rzecz, bo gdy mam kartę pamięci w smartfonie to do niej też jest doliczana owa opłata antypiracka

      i7-4770, Asus H87M-Pro
      EVGA 750ti, SSD 840 Pro
      Fractal Design Define R4, EVGA 750W Gold

  5. Jestem za , J. Ive 26/09/14 00:06
    tym by wprowadzić takie opłaty za urządzenia (to słowo to chyba nadużycie, "padaczki" będzie zdecydowanie lepiej pasowało) na androjcie. Wszyscy doskonale zdają sobie sprawę, że androjt to siedlisko piractwa.

    dziadek ubek, wnuczek w kodzie, demokracja
    zawsze w modzie

    1. chyba nie zjadłeś kani , Chrisu 26/09/14 00:11
      a sromotniki...

      /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

      1. ... , Muchomor 26/09/14 00:50
        ... bezwstydne!

        Stary Grzyb :-) Pozdrawia
        Boardowiczów

      2. Krzysiek , J. Ive 26/09/14 11:22
        Kania zmarł w zeszłym tygodniu, cześć jego pamięci...

        dziadek ubek, wnuczek w kodzie, demokracja
        zawsze w modzie

    2. A czy Ty jesteś już jak 6 Plus? , Matti 26/09/14 08:47
      Wyginasz ciało śmiało?

      1. Nie, on jest raczej jak samsung... , Wolf 26/09/14 09:23
        Wybuchowy.

        Vey iz mir!

        1. Jak iPhone5 ... , Muchomor 26/09/14 09:59
          Dymi.

          Stary Grzyb :-) Pozdrawia
          Boardowiczów

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL