Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowo¶ci
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Endrioo 12:35
 » Tomasz 12:33
 » bajbusek 12:33
 » Wedrowiec 12:31
 » Kenny 12:29
 » Flo 12:18
 » Demo 12:16
 » MacLeod 12:14
 » Liu CAs 12:12
 » XepeR 12:11
 » Zbyl 12:10
 » rooter666 12:06
 » luzak2363 12:06
 » Hamsterek 11:49
 » emigrus 11:35
 » Dexter 11:21
 » cVas 11:14
 » Katoda Lt 11:14
 » kojot 11:09
 » KHot 11:09

 Dzisiaj przeczytano
 14561 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
wł±czone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O ¦ Ć
    

Divinity Grzech Pierwotny - jest spolszczenie , Wedelek 26/09/14 23:41
Dzi¶ czekał na mnie nieoczekiwany prezent - spolszczenie do nowego Divinity. Aż chciałoby się rzec "w końcu!". Tyle tylko, że gdyby nie fakt, że czasu mało na granie, to już dawno bym ów tytuł ukończył - w języku EN...

"Tylko dwie rzeczy s± nieskończone:
wszech¶wiat oraz ludzka głupota..."

  1. Fajnie ze juz skonczylem. , MacLeod 27/09/14 09:28
    ehh:)

    SSDD.

    1. ..kontynuujac.. , MacLeod 27/09/14 09:30
      Nastepna gra, na ktora tak czekalem jest Wasteland 2.
      Niestety zawiodlem sie, gra jest fajna ale nie az TAK FAJNA.
      Brakuje jej klimatu, pomijajac fakt ze gra za 3 banki wyglada jak za 30 tysi:)

      SSDD.

      1. może to taki graficzny "ficzer" , Demo 27/09/14 09:58
        żeby nawi±zywał do F1 i F2 ;)

        napisalbym swoj config,ale sie nie
        zmiescil:(

      2. wygladac wyglada , komisarz 27/09/14 10:26
        ale rozmach ma a to kosztuje.

        Komisarz Ryba

  2. a ja wlasnie , krogulec 27/09/14 15:56
    teraz sobie zagram. Wczesniej jakos nie moglem znalezc czasu dla tej gry, ktora zreszta po 2 godzinach (tyle czasu znalazlem) nie wciagnela mnie az tak bardzo. Pomyslalem sobie nawet, ze juz jestem za stary na takie gry, ale to chyba jednak moj angielski nie jest wystarczajaco dobry , zeby wczuc sie w klimat. Wczoraj pogralem 4 godziny i juz nie moge sie doczekac kolejnej sesji. Zakup Westeland 2 odloze w tej sytuacji na pozniej. Byc moze na duzo pozniej, bo w tym roku spodziewana jest jeszcze premiera Pilars of Eternity, a mnie klimaty fantasy ciagna bardziej niz postapokaliptyczne, a ze czasu i tak pewnie bedzie malo, to nawet mimo zaciecia pewnie Divinity do grudnia nie skoncze

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL