Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Ament 11:21
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » 247 10:56
 » XepeR 10:56
 » KHot 10:46
 » Artaa 10:44
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38

 Dzisiaj przeczytano
 62074 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

win7 i zamykanie , Banan 16/11/14 02:41
jak zrobic, zeby po nacisnieciu przycisku zasilania na obudowie windows otwieral okienko z zapytaniem co zrobic: wylaczyc, uspic, zahibernowac, etc.

tesknie za tym od czasu chyba XPeka. a win7 niestety nie ma takiej opcji.
idzie to jakos latwo dolozyc?

  1. hmm, zawsze mi sie wydawalo, ze okienko wyboru to tylko z paska , chris_gd 16/11/14 08:37
    jakos nie kojarze abym mogl w xp przyciskiem cos takiego zrobic, tam albo sie hibernowal, albo zamykal, kwestia ustawienia
    jestes pewien, ze tak na xp miales?

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

    1. było na XP , Mademan 16/11/14 12:50
      Też z tego korzystałem, w opcjach zasilania było "zapytaj mnie co zrobić". Odkąd system startuje szybciej niż monitor, przestałem używać hibernacji. Są jakieś programy do zamykania na skróty klawiszowe (powinny zmieniać tez akcję przycisku power), ale nie pomogę bo nie testowałem tego.

  2. ... w vista było... , SebaSTS 16/11/14 09:41
    ... Takie ustawienie co ma robić po naciśnięciu przycisku power...

    >-<

    1. ale , Banan 16/11/14 13:30
      ja sie pytam jak to zrobic w 7

    2. W 7 też jest taka możliwość: , steve 16/11/14 14:10
      Panel sterowania\Sprzęt i dźwięk\Opcje zasilania\Ustawienia systemowe\Ustawienia przycisku zasilania

      Tyle tylko, że jedyne co można tam ustawić, to "Nic nie rób, Uśpij, Hibernacja, Zamknij".
      Nie ma tam opcji "Wyświetl okienko wyboru".

      "...Mówić można z każdym,
      rozmawiać - mało z kim..."

      1. czyli nie ma , Banan 17/11/14 11:11
        123

  3. jest jedynie sposob na obejscie , elliot_pl 18/11/14 00:55
    czyli wcisnac alt+f4 z poziomu pulpitu. Przycisku power nie da sie zmusic zeby pytal...

    momtoronomyotypaldollyochagi...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL