Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » bajbusek 12:37
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » Carat 12:34
 » NimnuL 12:33
 » KHot 12:30
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19
 » CiAsTeK 12:12
 » Syzyf 12:11
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57

 Dzisiaj przeczytano
 67043 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

dell 7520 15r se - sterownik do hd4000. , DeK 18/11/14 02:05
Mam taka zagwozdkę, obecnie w moim notebooku sterownik do grafiki procesora, hd4000 nie jest pierwszej świeżości. Jest to wersja 8.951.9.1000, data 2012-03-26.

notebook ma też układ AMD Radeon 7730M.

I teraz pytanie, czy mogę bezkarnie zaktualizować sterownik do hd4000 bez wystąpienia jakichś problemów z mechanizmem przełączania się grafiki?
Czy jednak jestem skazany na sterowniki wydawane z namaszczeniem della?

No i jak sprawdzić w ogóle czy obecnie działa mechanizm przełączania się grafik. Jakiś benchmark do grafiki czy co?

  1. mam Dell 17R 5737 , Grocal 18/11/14 08:10
    W pokładzie AMD Radeon HD 8870M + Intel HD Graphics 4400 i jedyna kombinacja sterowników do obu urządzeń, która nie sprawiała problemów to ta, która znajduje się na stronach Della. W każdej innej (świeże Catalysty lub świeże sterowniki Intela z ich strony lub z Windows Update) to najczęściej problem z działaniem hibernacji/usypiania i wybudzania z tego stanu (BSOD w momencie wybudzania).

    Tak więc sterowniki ze strony producenta i w tym przypadku zasada "Działa? Nie ruszać!".

    Co do przełączania grafik. To najlepiej chyba widać po wydajności. Radeon zawsze osiągnie więcej klatek niż Intel, więc na dobrą sprawę wystarczy odpalić jakąś wymagającą grę i sprawdzić FPSy.

    Na pewno, na razie, w ogóle...
    Naprawdę, naprzeciwko, stąd...
    Ortografia nie gryzie!

  2. Dell e6420, , Piwomir 18/11/14 10:31
    kombinacja Intel (HD 3000) + nVidia (NVS 4200M), sterowniki pobrane ze stron producentów kart (4 tygodnie temu, po instalacji systemu) i nie zauważyłem żadnych problemów. Zasypia, hibernuje, działa.

  3. Dell Vostro 3550 , LoX 18/11/14 10:36
    HD3000 + R6630
    od dobrych 2 lat korzystam ze sterowników leshcat'a, zero problemów.
    http://leshcatlabs.net

    "You Think I Ain't Worth A Dollar, But I
    Feel Like A Millionaire"

  4. ... ja wziąłem świerzsze z innego modelu acera... , SebaSTS 18/11/14 13:43
    ... Do radeona 5650 i najnowsze do intela z Intel update. Wszystkie stany działają.

    >-<

    1. ... WoT miał więcej średnio klatek i mniej min... , SebaSTS 18/11/14 13:45
      ... Dlatego się bawiłem:)

      >-<

    2. jakie wziąłeś? , Chrisu 18/11/14 21:10
      OMG!

      /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

      1. ... świeżynki ... , SebaSTS 18/11/14 21:24
        ... tj z najpóźniejszą datą...

        >-<

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL