Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 14:02
 » Demo 14:00
 » KHot 13:52
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30

 Dzisiaj przeczytano
 74066 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[porada, wycena, giełda] zepsuty laptop asus m70sa , Kozo 23/11/14 12:22
Odmówił mi posłuszeństwa taki laptop : http://www.notebookcheck.pl/...s-M70Sa.9111.0.html czyli w skrócie 17 cali full HD, t9300, ati3650,4gb ram, 2x500GB dysk. Zaczęły pojawiać się różne artefakty i serwis stwierdził że grafika do wymiany i koszt 500 zł. Już od kilku lat bateria nie działa więc kupiłem już sobie AIO Samsunga i teraz pytanie jak to najlepiej sprzedać razem czy osobno? Za ile? A jeśli osobno to ile te części mogą być warte? Mam do niego nawet nie używaną, oryginalną torbę asusa.

  1. ... albo na części... , SebaSTS 23/11/14 12:28
    ... albo dogrzać grafikę za 150zł, dadzą 3mce gwary a Ty sprzedaj jako całość. Chyba, że nie był czyszczony i grafika się ugotowała, bo procek schodził z taktami jak chłodzenie nie wyrabiało, wtedy 450-500zł.

    >-<

    1. Za 450 zł to musisz naprawdę dobrego frajera szukać , Emios 24/11/14 00:14
      Za 900 zł masz nowego lapka z podobnymi parametrami, na gwarancji 24 miesiące. Bez dysków wart 100-200 zł


    2. ... wtedy naprawa za 450-500... , SebaSTS 26/11/14 16:57
      ... Nie wartość...

      >-<

  2. laptop wart tyle , RusH 24/11/14 04:18
    co matryca ram i dyski
    co z tego ze masz torbe, KAZDY ma torbe bo nikt nie uzywa :)

    grafika nie jest do wymiany tylko rebalingu, ati praktycnzie nie padaja, ekstremalnie moze wystarczyc nawet piekarnik badz opalarka

    I fix shit
    http://raszpl.blogspot.com/

    1. Ati tez pada , Emios 24/11/14 10:19
      123

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL