Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 16:38
 » Artaa 16:36
 » Dexter 16:36
 » Star-Ga-T 16:35
 » KHot 16:31
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » AdiQ 15:16

 Dzisiaj przeczytano
 88121 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Counter Strike: Source - polecicie jakieś forum , Doczu 29/11/14 10:20
Potrzebuję jakiejś rozrywki na zimę poza WOT więc postanowiłem po kilku latach pobawić się w CS'a. Nigdy jakimś mastahem nie byłem ale chetnie się znów pobawię, z tym ze widzę, ze już chyba pojawiły się jakieś hacki nawet na serwery VAC i zwyczajnie nie ogarniam.
Chciałbym sobie poprzypominac co nieco, odpowiednio ustawić konfig itp, ale google wypluwa same jakieś starocie.
Poradzicie jakieś forum, które jeszcze żyje ?

  1. a nie lepiej Global Offensive? , Grocal 29/11/14 13:29
    Właśnie sobie grają na Dreamhacku w Jönköping. Nasi nawet w momencie pisania tego posta.

    http://www.twitch.tv/dreamhackcs

    Na pewno, na razie, w ogóle...
    Naprawdę, naprzeciwko, stąd...
    Ortografia nie gryzie!

    1. Hmmm... tylko nie wiem czy jest sens , Doczu 29/11/14 13:56
      Generalnie grałem w GO na xboxie i jakiejś drastycznej różnicy in plus nie widzę.
      Co do rozgrywek, to dziś na Viasat Explore o 21:00 będzie transmisja :)

      1. jak to napisali gdzieś w internetach , Grocal 29/11/14 14:38
        Polacy się zdziwili, że istnieje taki kanał telewizyjny :) U mnie w kablówce nie ma. Wolę Twitcha :) Inna bajka, że więcej oglądam Starcrafta, co nie zmienia faktu, że nie odmówię sobie przyjemności pooglądania CSa w wykonaniu resztek "Złotej Piątki" ;)

        Na pewno, na razie, w ogóle...
        Naprawdę, naprzeciwko, stąd...
        Ortografia nie gryzie!

  2. a tutaj? , lol555 29/11/14 14:51
    http://www.counter-strike.pl/

    123

    1. Dzięki , Ramol 29/11/14 22:04
      za reklamę :)

      Ale o source to nic tam nie ma, bo scena tej gry nie istnieje, choć jakieś serwerki czy informacje można znaleźć tutaj: http://board.counter-strike.pl/index.php?c=5

      Ramol

  3. Hmmm , brygi 29/11/14 15:53
    Nie wiem jak to z czitami jest. Czasami się wydaje że ktoś używa, ale... skoro VAC nie wykrywa to co zrobisz...
    Ja gram często tutaj: 79.133.192.165:27111 - jak to na serwerach bywa, są ci co nie ogarniają, ci co wyzywają itd. taki urok :D
    A co do ustawiania configu to google, znajdziesz wszystko opisane, bindy na kupowanie też. Aha, mój nick na steam to "darmowyfrag" :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL