Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » JE Jacaw 17:27
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » KHot 17:18
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08

 Dzisiaj przeczytano
 95485 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak sprawdzić czy mam w laptopie bluetooth ? , buddookan 30/11/14 18:07
Laptop :
ASUS N73S
http://www.asus.com/...books/N73SV/specifications/


Niby że bluetooth jest tam opcjonalnie. W Panelu Kontrolnym nie widać ikonki. Próbowałem zainstalować sterownik . Instalują się ale nie uruchamiają. To oznacza że na 100% nie mam bluetooth ?
  1. zajrzyj do managera urządzeń. , ptoki 30/11/14 18:22
    Tam będzie widać czy BT jest czy nie...

    1. ... , reev 1/12/14 13:36
      nie zawsze, czasami trzeba uruchomić kombinacją klawiszy lub przełącznikiem fizycznym lub systemowym, aby pojawił się w urządzeniach.

      Kore5Trio, ATI-GF X jakieś tam
      cyferki, za dużo ramu, dysk
      holograficzny, elektrownia jądrowa

  2. opcjonalnie , bajbusek 30/11/14 18:44
    to moze byc w kazdym laptopie z sieciowka wifi na msata ... ja nie masz napisane w konfigu sieciowki, ze to modul z BT to na 99% nie masz.

    1. Ja kto sprawdzić , buddookan 1/12/14 19:02
      Co mam zrobić ?

      1. spisać model sieciowki z managera urządzeń i wujek google , bajbusek 1/12/14 20:18
        Albo zajrzeć fizycznie do sieciowki i spisać model lub s/n

  3. Takie cos mam w menadzeże , buddookan 1/12/14 23:24
    Windows twierdzi że ma najnowsze sterowniki.

    http://oi62.tinypic.com/2rvydsw.jpg

    1. czeknij to: , ptoki 2/12/14 13:57
      http://answers.microsoft.com/...-9aa6-ee2dcb705c7f

      U mnie podobnie czasem sie dzieje z sieciowka w t61. trzeba wyjąć aku na chwile...
      może u ciebie jest podobnie.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL