Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 8309 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Karta 6870 - dylemat , S_2J 13/01/15 06:55
Od dłuższego czasu zbieram się z wymianą karty graficznej. Na tą chwilę posiadam XFX 6870. Karta całkiem dobra, jeśli chodzi o parametry, ale wkurzająco głośna (jeden wentylator). Do tego, co jakiś czas w grach pokazują się dziwne artefakty, myślę, że za długo już nie pociągnie. Uważnie przeglądając internety, doszedłem do tego, że najlepszym wyborem dla mnie to R9 270X - wydajniejsza, cicha i z mniejszym poborem prądu. Odstrasza mnie jednak cena ok. 800zł.

Może ktoś zaproponuje jakąś alternatywę? Coś tańszego, ale mocniejszego od mojego radka?

W kompie siedzi procek A8 5500na FM2, którego też bym chętnie wymienił. Niestety pokarałem się tym FM2, ponieważ na am3+ mógłbym spokojnie kupić o wiele wydajniejszy procek w dobrej cenie.

=== Urodziłem się zmęczony.Żyję, żeby
odpocząć ===

  1. Alternatywy 4 , petergreen 13/01/15 07:59
    AMD:
    Radeon R7 260X
    Radeon R9 270

    Nvidia:
    GTX 660
    GTX 750ti

    1. Tak, myślałem również nad R7 , S_2J 13/01/15 08:38
      Cena R7 mi odpowiada, tylko ta szyna 128bit. Sam nie wiem. GTX 660 prezentuje się całkiem nieźle, ale cenowo jest zbliżona do R9, to wolałbym dołożyć tą stówkę i mieć R9.

      === Urodziłem się zmęczony.Żyję, żeby
      odpocząć ===

  2. Nie badz zyt:) , MacLeod 13/01/15 09:13
    Wez 270x, mam polecam.

    SSDD.

    1. Hehe:) , S_2J 13/01/15 09:18
      Wiem, że to dobra karta i nie, nie jestem złotówą (żydem;). Po prostu trudne czasy nastały i muszę liczyć się z każdym wydatkiem. Ale chyba się skuszę jednak na R9 270X.

      === Urodziłem się zmęczony.Żyję, żeby
      odpocząć ===

      1. Moze znajdz uzywke? , MacLeod 13/01/15 09:35
        Z gwarancja. Mozna wyrwac bardzo tanio.

        SSDD.

        1. Kupiłem już. , S_2J 13/01/15 10:55
          Co prawda bez X, ale też będzie.

          === Urodziłem się zmęczony.Żyję, żeby
          odpocząć ===

    2. Również mam , coobav 13/01/15 10:55
      i całkiem się dobrze sprawuje XFX 270X Dualfan. Na ceneo nieco ponad 700zł

      Lenovo X1 Nano, HP Zbook G5
      Legion5 R7-5800H, RTX3060

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL