 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07 » pwil2 02:30 » Visar 02:27 » Guli 01:46 » Martens 01:45 » Zibi 01:35

Dzisiaj przeczytano 30265 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Zna ktoś jakąś dobry chiński lokal w Rzeszowie , DeK 21/01/15 00:08 gdzie można coś fajnego i ostrego zjeść? :>
Muszę jutro zaglądnąć do Rzeszowa i nachodzi mnie od jakiegoś czasu na coś orientalnego, byle nie sushi, skorzystałbym z okazji i zaglądnął do jakiegoś fajnego lokalu z dobrym jedzeniem spełniając swoją zachciankę kulinarną :)- Rzeszowianin sagte , bajbusek 21/01/15 08:34
"nie mam pojęcia" :} - nie wiem , Markizy 21/01/15 08:59
czy chodzi ci o coś takiego ale to mogę polecić
http://www.milleniumhall.pl/...p/138,zen_thai.html
W miejscu pracy gdzie pracowałem jak dobrze pamiętam to zamawiali sobie jedzenie jeszcze stąd
http://www.saigon.rzeszow.pl/Na Bordzie od 2003-03-03:D
i5 6600, 2x8GB, 7770 - Raczej chodzi , DeK 21/01/15 10:53
o ten drugi wariant :)
- kiedyś byli gastronauci , McJackal 22/01/15 10:19
a teraz to zomato, sprawdzam tam często jakość opinii jadłodajni w innych miastach: https://www.zomato.com/...restauracje/chi%C5%84skai7-10700K@5.2GHz 16GB@4600MHz
RTX2080Super 34''165hz1TB-NVME 8TB-HDD
Win11Pro - Dzięki za , DeK 29/01/15 23:42
linka przyda się :)
|
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|